BAŞKAN DEMİRÇALI’DAN YÜREĞİR’E YENİ KREŞ MÜJDESİ

Yüreğir Belediyesi kreşlerinde eğitim gören öğrenciler, Yüreğir Kültür Merkezi’nde düzenlenen törende mezuniyet sevinci yaşadı. Miniklerin sevincine ortak olan Yüreğir Belediye Başkanı Ali Demirçalı, ilçede kreş sayısını artıracaklarının müjdesini verdi.

Yüreğir Belediyesi'nin Atakent Kreş ve Gündüz Bakımevi ile Hanım Sabuncu Kreşi 6 yaş grubu öğrencileri mezun olma sevinci yaşadı. Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen mezuniyet törenine Yüreğir Belediye Başkanı Ali Demirçalı, başkan yardımcıları, birim müdürleri ve öğrencilerin aileleri katıldı.

Mezuniyet töreni için birbirinden renkli birçok gösteri hazırlayan minikler, sergiledikleri performansla kendilerini izlemeye gelen ailelerine duygu dolu ve keyifli anlar yaşattı. Mezuniyet töreni sonunda karne ve başarı belgelerini alan öğrenciler hep birlikte keplerini fırlatarak mezuniyet coşkusunu doyasıya yaşadı.

Mezuniyet töreninde konuşan Yüreğir Belediye Başkanı Ali Demirçalı, ilçede kreş sayısını artıracaklarının müjdesini verdi. 600 bin nüfusu olan Yüreğir’de sadece 2 kreş olduğuna dikkat çeken Başkan Demirçalı, Yüreğirli’nin bunu hak etmediğini belirterek kısa bir süre içerisinde ilçeye yeni bir kreş kazandıracaklarını, 3 kreşin de temelini atacaklarını söyledi.

Konuşmasında yıl boyu fedakârca görev yapan öğretmenlere de teşekkür eden Başkan Demirçalı, çocuklara başarılı bir hayat, aileleri ile birlikte güzel bir yaz tatili diledi.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR