Başkanın Mesajı

Kıymetli Hemşehrilerim;

        31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri’nde büyük bir teveccüh göstererek, bizi bu onurlu makama layık gördüğünüz için hepinize şükranlarımı sunuyorum. Bilmelisiniz ki; sizler için hayata geçireceğimiz projeler, sizlerin mutluluğu, refah içinde yaşaması; daha da önemlisi güzel ilçemize bir kimlik kazandırmak adına olacaktır.

       Üzerimizde taşıdığımız bu ağır yükün sorumluluğunun bilincindeyiz. Vatandaşlarımızın istek ve beklentilerine uygun olarak projelerimizi hazırladık. Sizlerden aldığımız destekle, gönüller kazanarak ‘Gönül belediyeciliği’ anlayışımız ile Yüreğiri’imizi değiştireceğiz.

        Hizmet sevdalısı, milletin hizmetkârı olarak, iyi ve kötü günde her daim vatandaşlarımızın yanında olacak, herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışıyla, sevgiyle, hoşgörüyle ilçemizi hak ettiği güzelliklerle buluşturacağız.

        Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde halkın yönetimde söz sahibi olduğu, belediye hizmetlerinin ilçemizin her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek kentler arasında kendine sağlam bir yer edinecek modern bir kent oluşturmak en büyük hedefimizdir.

        Yüreğir’i, sizlere yakışır biçimde geliştirmek, yaşlısı, genci, kadını erkeği, herkesin yüzünün güldüğü bir ilçe oluşturmak, vatandaşlarımızın isteklerine cevap verebilmek, problemlerine çözüm ortağı olabilmek için özveri ile çalışacağız.

El birliği, güç birliği, dahası GÖNÜL BİRLİĞİ ile ilçemizi eğitim, bilim, sosyal ve kültürel alanda layık olduğu düzeye taşımak, kültür ve sanatın tüm güzellikleriyle buluşturmak, Yüreğir’i bir cazibe merkezi haline getirmek, sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde vatandaşlarımızın her daim yanında olmak için gayret edeceğiz.

     Bizleri bu makama layık gördünüz ve bizi bağrınıza bastınız. Beklentilerinizin farkında olarak, hepinize teşekkür ediyor, en kalbi muhabbetlerimi sunuyorum. Selam ve dua ile…


Fatih Mehmet KOCAİSPİR
Yüreğir Belediye Başkanı

İLGİLİ FOTOGRAFLAR