BAŞKAN ÇELİKCAN DOĞANKENT’TE İNCELEMELERDE BULUNDU

BAŞKAN ÇELİKCAN DOĞANKENT’TE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Doğankent Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Vatandaşlarla sohbet eden, sorunlarını dinleyen Başkan Çelikcan Cumhuriyet Mahallesi’nde cami inşaatını gezdi, bölgedeki özel sektöre ait Pakmil’in yeni yapılacak tesislerinde incelemelerde bulundu. Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, her zaman vatandaşların yanında olduklarını belirterek "Vatandaşlarımızın istek ve talepleri birinci önceliğimizdir" dedi. 

CAMİ İNŞAATINI GEZDİ

Doğankent Cumhuriyet Mahallesi’nde yapımı devam eden cami inşaatında incelemelerde bulunan Başkan Çelikcan ilgililerden cami hakkında bilgi aldı. Cami inşaatını gezen Başkan Çelikcan, ilgililerin caminin çevre düzenlemesi ve taziye evi yapımındaki destek taleplerini imkanlar dahilinde değerlendireceklerini söyledi. Başkan Çelikcan ayrıca Doğankent Bahçelievler Mahallesi’nde ise Meclis Üyeleri ve Muhtarlarla birlikte incelemelerini sürdürdü. Mahallede kötü görüntü oluşturan drenaj kanalının ıslahı için en kısa sürede DSİ 6. Bölge Müdürlüğü ile görüşeceklerini, kötü görüntünün giderilmesi için konunun takipçisi olacaklarını belirtti. Başkan Çelikcan "Ekiplerimiz sürekli sahada. Biz de fırsat buldukça halkın arasına giriyor, onlarla sohbet ediyor, istek ve taleplerini dinliyoruz. Vatandaşlarımızın istek ve talepleri birinci önceliğimizdir" diye konuştu. 

ÖZEL SEKTÖR YATIRIMLARI ÖNEMLİ

Başkan Çelikcan ayrıca Yüreğir ilçesi sınırları içinde özel sektöre ait olan fabrikalardan PAKMİL'in yeni yapılacak atık maddelerden enerji ve elektrik üretim tesisinde de incelemelerde bulunarak firma yetkililerinden bilgi aldı. Özel sektör yatırımlarının ilçe ekonomisi için çok önemli olduğunu vurgulayan Başkan Çelikcan ilçeye yapılacak yatırımlarda her zaman yatırımcının yanında olacaklarını, destekleyeceklerini söyledi. Yüreğir'in kabuğunu kırdığını belirten Başkan Çelikcan, önümüzdeki yıllarda Yüreğir’in Adana'nın en hızlı gelişen ilçesi konumuna yükseleceğini söyledi.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR