BAŞKAN ÇELİKCAN'DAN AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE YARDIM

BAŞKAN ÇELİKCAN AMATÖRLERİ SEVİNDİRDİ

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan her yıl olduğu gibi bu yılda amatör spor kulüplerine malzeme yardımında bulundu.

Başkan Çelikcan  bireysel sporların ve takım sporlarının çocukları kötü alışkanlıklardan uzak tutacağını belirterek 'Spor çocuklarımızın fiziki ve zihinsel gelişimlerinin yan ısıra kötü alışkanlıklardan uzaklaşması için çok önemlidir. ' dedi.

Göreve geldikten bu yana Amatör Spor Kulüplerine malzemenin en iyisini vermeye çalıştıklarını belirten Başkan Çelikcan 'Spor Kulüplerimizin ayakta kalması ve liglerine en iyi şekilde devam etmeleri amacıyla yardımlarımızı sürdürüyoruz.' şeklinde konuştu.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ali Gülleri Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan'ın her zaman amatör spor kulüplerinin yanında olduğunu belirterek 'Sayın Başkanımız bize her zaman malzemenin en kalitesini veriyor. Bu destekleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum. 2014-2015 sezonunun fair play içerisinde geçmesini diliyorum.' şeklinde konuştu. Törene Futbol Federasyonu Bölge Müdürü Akif Oflaz, Futbol İl Temsilcisi Mehmet Çiftçi, kulüp başkanları ve sporcular katıldı.

MALZEME DAĞITILAN SPOR KLÜPLERİ

Anadolu 19 Mayısspor, Gençlerbirliği ,Güneşlispor, Karşıyakaspor, Kazime Özlerspor, Kiremithanespor, Köprüspor,Özdenspor, Seyhangücü,Yüreğir İdmanyurdu,Yüreğirspor,Yüreğir İşitme Engelliler Futbolu,Askf

DAGITILAN MALZEMELER

Futbol Ayakkabısı       20 çift

Tekmelik                      20 çift

Futbol  Topu                10 adet

Maç  Forması               1 Takım

Penye Tişort  ve Şort     20 Adet

Kaleci Eldiveni                2 Çift  

İLGİLİ FOTOGRAFLAR