YÜREĞİRDE KADINLARIMIZA POZİTİF AYRIMCILIK VAR

BAŞKAN ÇELİKCAN' DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR' 

'YÜREĞİRDE KADINLARIMIZA POZİTİF AYRIMCILIK VAR'

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan AK Parti Çukurova Kadın Kolları Teşkilatı'nın ziyaretinde yaptığı açıklamada geçen 5 yılda çok güzel hizmetler yaptıklarını ve bu hizmetleri bu dönemde de devam ettireceklerini belirtti. AK Parti Çukurova Kadın Kolları Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Çelikcan'ın başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ettiler.

Yüreğir de ilkleri gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Çelikcan 'Yüreğir yıllardan bu yana ihmal edildiği için bütün eksiklikleri bir anda gideremiyorsunuz. Ama yaptığımız hizmetlerde kadınlarımıza pozitif ayrımcılık yaptık. Çocuklarımız ilk eğitimini annelerinden almaktadırlar. Kadınlarımızın eğitimli ve bilinçli olması demek toplumun bilinçli olması demektir. Bu bilinçle hareket ediyoruz. Hizmete açtığımız Kültür Evlerimizi kadınlarımızın hizmetine sunduk.' şeklinde konuştu.

Siyasette de kadınlardan büyük destek gördüklerini AK Parti'nin, Türk siyasi yaşamında “Güven ve İstikrar”ın simgesi olduğunu belirten Başkan Çelikcan'  AK Parti'nin göreve gelmesiyle başlayan ve devam eden istikrarın sürmesi için kadınlarımız büyük çaba harcıyorlar. Olası bir ekonomik sıkıntının bütün zorlukları kadınlarımız çekiyorlar. Bu yüzden halkımız istikrarın sürmesini istiyor. ' dedi.

AK Parti Çukurova Kadın Kolları Başkanı Nazlı Turna Yumuşak Yüreğir de yapılan çalışmaları yakından takip ettiklerini belirterek 'Yüreğir Belediye Başkanımız Yüreğir de çok güzel çalışmalar yapıyorlar. Yapılan ve devam eden projelerle Yüreğir adından en fazla söz edilen belediyelerden bir tanesidir. Yüreğir AK Partili belediyecilik anlayışıyla tanışmıştır. Geçen 5 yılda olduğu gibi önümüzdeki 5 yılda da başarılar çalışmalar yapacağından şüphemiz yoktur.

 

 

İLGİLİ FOTOGRAFLAR