HÜSEYİN SÖZLÜ MAHMUT ÇELİKCAN'I ZİYARET ETTİ

HÜSEYİN SÖZLÜ MAHMUT ÇELİKCAN'I ZİYARET ETTİ Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan'ı makamında ziyaret etti. Yapılacak çalışmalar konusunda fikir alışverişinde bulundular.  Başkan Sözlü Yüreğir merkezli çalışmaları başlatmaya geldik derken Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, vatandaşa hizmet etmenin boynumuzun borcu olduğunu belirtti. BAŞKANLAR İŞBİRLİĞİNDE KARARLI

 

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan'ı makamında ziyaret etti. Yapacak işleri konuşmaya geldik diyen Başkan Sözlü ' Önümüzde 4.5 yıldan fazla bir zaman var. Zaman çabuk geçiyor. Verimli çalışıp Adana'ya hizmet etmeliyiz. Boşa giden her gün halkımızın kesesinden gidiyor. Adana için Yüreğir için hizmet üretecek verimli bir zemine sahibiz. Bugün buraya Yüreğir merkezli çalışmaları başlatmak için geldik. Yakın çalışma gayretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.'dedi.

Ziyaretlerinden dolayı Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlüye teşekkür eden Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan makamların hiç kimseye kalıcı olmadığını belirterek'  Partiler faklı da olsa makamlar birdir. Makamlar milletindir.  Halkımıza hizmet etmek boynumuzun borcudur. Milletimiz bizi hizmet etmemiz için bu göreve getirdi. Önümüzdeki süreç hem Adana için hem Yüreğir için önemli olur. Birçok hizmeti birlikte başarırız' şeklinde konuştu.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü beraberinde ASKİ Genel Müdürü Rahmi Pekar, Genel Sekreter Yardımcısı Halil Arslan Başkan Danışmanı Sinan Gül' ile geldi.

Başkan Çelikcan ve Belediye Başkan Yardımcıları Zülfü Çelik ve Burhan Ülger ve daire müdürleri katılarak yapılacak çalışmalar konusunda fikir alışverişinde bulundular. Başkan Çelikcan, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye Yüreğir Kültür Evlerinde yapılan bir hediye sundu.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR