BAŞKAN ÇELİKCAN 'EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM'

BAŞKAN ÇELİKCAN 'EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM'

 

Seçimden önce Adana'nın bütün bölgelerine gidip Cumhurbaşkanı Adayı Başbakan Erdoğan'a oy isteyen Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan seçim sonuçlarını seçim koordinasyon merkezinde izledi. Seçim günü Yüreğir de oy kullanılan okulları da ziyaret eden Başkan Çelikcan sorunsuz bir seçim geçirdiklerini belirtti. Bu seçimde de mutlu sona ulaştıklarını belirten Başkan Çelikcan Türkiye'de artık yeni bir dönemin başladığını belirtti.

Seçim koordinasyon merkezinde sonuçları değerlendiren Başkan Çelikcan 'Seçim sonuçları hem Adana'mıza hem ülkemize hayırlı sonuçlar verecektir.Artık Türkiye'de yeni bir dönem başlamıştır. Çünkü Milletin Adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan artık Cumhurbaşkanı olarak halkımıza hizmet edecektir.' dedi.

Yüreğirli vatandaşlara da teşekkür eden Başkan Çelikcan 'Vatandaşlarımız bizleri bir kez daha mahcup etmeyerek Yüreğir'de her zaman olduğu gibi yine AK Partiyi birinci parti yaptı. Bütün vatandaşlarımıza ve teşkilatımıza teşekkür ediyorum.'şeklinde konuştu.

BAHADIR BALCILAR' MİLLET SEVDASINA ÇIKTI'

 

AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Av. Bahadır Balcılar yaptığı ilk açıklamada milletin sevdasına sahip çıktığını belirterek 'Yine bir seçimden galibiyetle çıkmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu seçimlerde de teşkilat olarak özveriyle çalışarak zafere ulaşmanın gururunu yaşıyoruz. Başta halkımız olmak üzere tüm teşkilatımıza teşekkür ediyorum.' dedi.

 

İLGİLİ FOTOGRAFLAR