BAŞKAN ÇELİKCAN BAŞBAKAN ERDOĞAN'A DESTEK ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN ÇELİKCAN BAŞBAKAN ERDOĞAN'A DESTEK ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

 

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan 10 Agustos'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhurbaşkanı Adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a destek amacıyla Tuzla Beldesinde Sarıçam İlçesinde ve Karataş'a bağlı köylerde vatandaşlar ve esnaflarla bir araya gelerek Erdoğan'a destek istedi.  Vatandaşlar ve esnaflarla sohbet eden Başkan Çelikcan '12 yıldan bu yana süren istikrarın ve düzenin devam etmesi ülkemizin ve vatandaşlarımızın yararına olacaktır.' dedi.

AK Parti Sarıçam İlçe Başkanı Hasan Karaoğlu ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Kozan Yolu esnaflarını ziyaret eden Başkan Çelikcan Cumhurbaşkanı Adayı Başbakan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı seçilmesiyle birlikte istikrarın devam edeceğini belirtti. Vatandaşlardan Erdoğan'a oy vermelerini istedi.

Cumhurbaşkanı Adayı Başbakan Erdoğan'ın halkın içinden gelen ve halkın sorunlarını bilen ve siyasetin her kademesinde görev yapmış bir lider olduğunu belirten Başkan Çelikcan ' Başbakanımız, Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bu güne üstlendiği bütün görevleri başarıyla yapmıştır. Türkiye'nin kalkınması ve güçlenmesi için gecesini gündüzüne katarak çalışmıştır.  10 Ağustos'ta yapılacak olan seçimlerden sonra Cumhurbaşkanı olarak hizmete kaldığı yerden devam edeceğinden şüphemiz yoktur.' şeklinde konuştu.

 

İLGİLİ FOTOGRAFLAR