BAŞKAN ÇELİKCAN MİLLETİN ADAYI ERDOĞAN İÇİN DESTEK İSTİYOR

BAŞKAN ÇELİKCAN MİLLETİN ADAYI ERDOĞAN İÇİN DESTEK İSTİYOR

 

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan 10 Ağustos'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhurbaşkanı Adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için destek istedi. Anadolu, 19 Mayıs, Koza Mahallesi'nde Milletvekili Şükrü Erdinç Salbaş ve Yüzüncü Yıl Mahallelerinde ise AK Parti Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çırak ile birlikte vatandaşlarla bir araya gelip milletin adayı Erdoğan'a vatandaşların oy vermesini istedi.

Anadolu, 19 Mayıs, Koza Mahallelerinde AK Parti Adana Milletvekili Şükrü Erdinç, Yüreğir İlçe Başkanı Bahadır Balcılar ve meclis üyeleri ile bir araya geldi. Türkiye de istikrarın sürmesi için Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a vatandaşların oy vermesini isteyen Başkan Çelikcan ' 12 yıldan bu yana Türkiye'de istikrarın sembolü haline gelmiş ve girdiği her seçimi açık ara kazanan Başbakanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan bu seçimleri de açık ara alacaktır. Biz Yüreğir olarak Türkiye ortalamasının üzerinde bir oy oranıyla destek vereceğimizi düşünüyorum. Bunun için elimizden gelen bütün katkıyı sağlamalıyız.' dedi.

Salbaş ve Yüzüncü Yıl Mahallesi'nde AK Parti Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çırak ve İlçe yönetim kurulu üyeleri ile esnaflar ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Çelikcan Cumhurbaşkanı Adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın dünyanın kabul ettiği bir lider olduğunu belirtti.  Başkan Çelikcan 'Türkiye'de istikrarın kesintiye uğraması için yapılacak olan seçimlerde Adana'dan da büyük destek sağlayalım.' şeklinde konuştu. 

 

'SEÇİMLERDEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ'

AK Parti Adana Milletvekili Şükrü Erdinç yapılacak olan seçimlerde bütün herkesin Başbakanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız dünya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'a karşı birleştiğini belirterek 'Kendi içlerinde bir adam bulamayıp dışarıdan bir ithal aday bulup getirmişler. Yıllardan bu yana birbirleriyle kanlı bıçaklı olan gruplar yan yana geldiler. Buna rağmen 10 Ağustos'ta yapılacak olan seçimlerden sizlerin desteği ile yine zaferle çıkacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Gösterdiğiniz ilgi ve alaka için şimdiden teşekkür ediyorum.' dedi.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR