BAŞKAN ÇELİKCAN ‘RAMAZAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN’

BAŞKAN ÇELİKCAN ‘RAMAZAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN’

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda Tüm İslam âleminin bayramını kutladı. Başkan Çelikcan ‘ Ramazan Bayramı otuz gün oruç tutularak sabır eğitimi ve iradelerimizi güçlendirerek ulaşılan olağanüstü bir gündür. Bu bayram bir sevinç ve neş’e günüdür. Yüce duyguların coştuğu, sevgi ve saygı, hislerinin müminler arasında alabildiğine canlandığı en güzel günlerden biridir. Bu günde yardımlaşma dayanışma ve kaynaşma son sınırına varır.’ diyerek bayramların önemine değindi.

Ramazan Bayramı’nın tüm Müslümanlar için coşku ve huzur içinde geçmesini temenni eden Başkan Çelikcan ‘Bayramlarda küskünler barıştırılmalı, yaşlılar ziyaret edilerek hayır duaları alınmalı ve çocuklar da sevindirilmeli ’dedi.

Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız mübarek olsun.’dedi.

 

İLGİLİ FOTOGRAFLAR