VALİ, BELEDİYE BAŞKANI VE MİLLETVEKİLİ EŞLERİ YÜREĞİRLİ VATANDAŞLARA MİSAFİR OLDU

VALİ, BELEDİYE BAŞKANI VE MİLLETVEKİLİ EŞLERİ YÜREĞİRLİ VATANDAŞLARA MİSAFİR OLDU

 

Adana Valisi Mustafa Büyük'ün eşi Emine Hayriye Büyük ve Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan'ın eşi Mehtap Çelikcan, Milletvekili M.Şükrü Erdinç'in eşi Remziye Erdinç, Meclis Üyeleri Fatma Evcimik, Aslıhan Yavuz ,  AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Yıldırım, Yüreğir  Levent Mahallesi'nde Ali ve Neslihan Kara ailesine misafir olup iftarlarını birlikte yaptılar.Aileye bayram hediyesi verdiler.  Hasta olan Hüseyin Sertkaya ve İslim Sertkaya'ya geçmiş olsun temennilerini ilettiler.

Levent Mahallesi'nde akrabalarına ait bir evde oturan  ve 3 çocukları olan  Ali-Neslihan  çifti engelli maaşı ile geçimlerini sürdürdüklerini belirttiler. Hasta olan kaynana ve kayınbabası ile birlikte yaşadıklarını belirten duyma engelli aile reisi Ali Kara Vali, Belediye Başkanı ve Milletvekili eşlerinin kendilerini ziyaret etmelerinden mutluluk duyduklarını belirttiler.  Ali ve Neslihan çifti '40 yıl düşünsem böyle bir şeyin olacağı aklıma gelmezdi. Evimize gelip bizleri mutlu ettikleri için kendilerine teşekkür ediyorum.' şeklinde konuştular.

Adana Valisi Mustafa Büyük'ün eşi Emine Hayriye Büyük ve Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan'ın eşi Mehtap Çelikcan aileye ve çocukları süpriz hediyelerle mutlu ettiler. Acıların ve sevinçlerin paylaşıldığı zaman daha anlamlı olduğunu belirten Vali Mustafa Büyük'ün eşi Emine Hayriye Büyük  Başkan Çelikcan'ın eşi Mehtap Çelikcan 've Milletvekili Şükrü Erdinç'in eşi Remziye Erdinç ailenin ihtiyaçları ve sıkıntılarını tespit edip giderilmesi yönünde çalışacaklarını belirttiler. Hasta olan yaşlılara moral veren eşler aileye iyi bayramlar dileyerek evden ayrıldılar.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR