BAŞKAN ÇELİKCAN İFTARINI YÜREĞİRLİ'LERLE BİRLİKTE AÇIYOR

BAŞKAN ÇELİKCAN İFTARINI YÜREĞİRLİ'LERLE BİRLİKTE AÇIYOR

 

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Ramazan ayı boyunca her gün farklı yerde orucunu vatandaşlarla birlikte açarken bazan ise vatandaşların evine misafir oluyor. Başkan Çelikcan eşi Mehtap Çelikcan ve çocukları ile birlikte Çamlıbel Mahallesi'nde Gülizar-Mustafa Karakuş ailesine misafir olup iftarını Karakuş ailesi ile birlikte açtı.

 

Her yıl olduğu bu yılda iftar programlarında vatandaşlarla olmayı devam ettiklerini belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ' Ramazan ayı boyunca her gün farklı bir mahallede iftarımızı vatandaşlarımızla birlikte açıyoruz. Onlarla sohbet edip sıkıntılarını ve taleplerini dinliyoruz. En önemlisi ise Ramazan sevincini, coşkusunu paylaşıyoruz.Bu mübarek ayda sofralar paylaşıldıkça çoğalır. Anlam kazanır. Bu günler bizim için birleştirici bütünleştirici günlerdir.' dedi.

Ramazan Ayının yardım ve dayanışma olduğunu belirten Başkan Çelikcan Çamlıbel Mahallesi'nde akciğer hastası olan Mustafa Karakuş'un evine misafir oldu. Eşi ve çocuklarıyla birlikte Karakuş ailesinin evlerinde orucunu açan Başkan Çelikcan aileye geçmiş olsun temennisinde bulundu. Eşi rahatsız olduğu için pazarcılık yaparak geçimlerini sağlamaya çalıştıklarını belirten Gülizar Karakuş Başkan Çelikcan ve ailesine evlerinde oruçlarını açtığı için mutlu olduklarını söyleyerek teşekkür ettiler.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR