BAŞKAN ÇELİKCAN 'ESNAFIMIZIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ'

BAŞKAN ÇELİKCAN 'ESNAFIMIZIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ'

 

'YER BULUN YARDIMCI OLALIM'

 

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ilçede bulunan bütün esnaflara destek olmaya çalıştıklarını belirtti. Yüreğir'den hiç bir esnafın başka yerlere gitmemesi için çalıştıklarını belirten Başkan Çelikcan 'Bizim amacımız esnafımızın daha iyi ortamlarda ve şartlarda hizmet vermelerine yardımcı olmaktır.' dedi.

 

Adana Hurdacılar Odası Başkanı Kemal Deniz'i makamında kabul eden Başkan Çelikcan 'Hurdacı esnafımızın sokak aralarında hizmet vermesi çağdaş bir görüntü değil. Hurdacı esnafı olarak bir araya gelmeniz ve Yüreğir'de bir site kurmanıza biz de yardımcı olalım. Böylece Yüreğir de faaliyet gösteren esnaflarımız da burada kalır. Yüreğir Belediyesi olarak esnaflarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.' dedi.

 

Adana Hurdacılar Odası Başkanı Kemal Deniz Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan'ın kendilerine her zaman destek olduklarını belirtti. Yüreğir de bir çok hurdacı esnafı olduğunu belirten Hurdacılar Odası Başkanı Kemal Deniz ' Seyhan-Sarıhamzalı'da Hurdacılarımız için bir site yapılıyor. Geniş ve rahat bir ortamda esnaflarımız işlerini yapacaklar. Orada yapılan  bu sitenin aynısını Yüreğir'de de yapmak istiyoruz. Bunun için Başkanımız bize yardımcı olacağından hiç şüphem yoktur.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR