BAŞKAN ÇELİKCAN 'TÜM ÇOCUKLARIMIZI ŞENLİĞİMİZE BEKLİYORUZ'

YÜREĞİR BELEDİYESİ ÇOCUK FESTİVALİ DÜZENLİYOR

 

BAŞKAN ÇELİKCAN 'TÜM ÇOCUKLARIMIZI ŞENLİĞİMİZE BEKLİYORUZ'

  

Yüreğir de ikincisi düzenlenen 2. Çocuk Festivali bu yılda çeşitli etkinliklerle coşkulu bir şekilde kutlanmaya hazırlanılıyor. Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan 'Yarınlarımız olan çocuklarımızın eğitim-öğretim yılı boyunca taşıdıkları yorgunluk ve stresi atmaları için  Köprülü Mahallesi M. Akif Ersoy Kültür Evi yanındaki Kültür Parkta  saat 13.00 de çocukların, sanat etkinliği, piyano, bale gösterisi,yarışma ve hediyelerin yer alacağı bu etkinliğimize tüm halkımızı çocuklarıyla birlikte davet diyoruz.' dedi.

 

Özellikle Yüreğir de oturan tarım işçilerinin çocuklarının bu şenliğe katılmalarının sağlanacağını belirten Başkan Çelikcan 'Çadırlarda kalan çocuklarımız araçlarla çadırlarından alınarak düzenleyeceğimiz bu şenliğe katılmalarını sağlayacağız. Burada düzenlenen etkinliklere katılmalarını sağlayıp onlara çeşitli sürpriz hediyeler verip göndereceğiz.' şeklinde konuştu.

 

Yüreğir de Kültür Evlerini yaparak eğitim hamlesi gerçekleştirdiklerini belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan güzel mekânlar inşa edilince çok güzel etkinliklerin gerçekleştirildiğini belirterek ‘Hizmete açılan Kültür Evleri çocuklarımız için birer bilgi yuvaları olmuş durumda. Her kültür evimizde yüzlerce çocuğumuz eğitim alıyor. İyi eğitim almış ve kendini iyi yetiştirmiş gençlerle geleceğimize daha güvenle bakabiliriz. Buralarda bütün vatandaşlarımız her türlü faaliyetlerini yapabileceklerdir.’dedi.

 

İLGİLİ FOTOGRAFLAR