BAŞKAN ÇELİKCAN MAHALLE GEZİLERİNİ DEVAM ETTİRİYOR

BAŞKAN ÇELİKCAN MAHALLE GEZİLERİNİ DEVAM ETTİRİYOR

 

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan mahalle gezilerini devam ettiriyor. Her hafta Yüreğir'in farklı bir mahallesinde vatandaşlarla birlikte cuma namazı kalan kılıp vatandaşlarla sohbet ediyor, o bölgenin sorunlarını dinliyor. Semt pazarlarını gezip vatandaşların sorunlarını dinleyip, esnafları ziyaret ediyor.

Yunus Emre Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Çelikcan onların sorunlarını dinledi. Beraberinde o bölgenin meclis üyeleri Yaşar Turan ve Necim Tantik olmak üzere muhtarlar ve vatandaşlarla birlikte semt pazarını ve esnafları ziyaret eden Başkan Çelikcan vatandaşlara birlikte olmaya devam edeceklerini belirtti.

Gittiği her mahallede sorunları yerinde görme imkanı bulduklarını belirten Başkan Çelikcan 'Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da vatandaşlarımızla birlikte olmaya devam edeceğiz.  Bir çok vatandaşımız belediyeye gelip sorunlarını anlatma fırsatına sahip değiller. Bizler onların ayağına giderek o bölgedeki olumsuzları yerinde görme fırsatını yakalıyoruz. Vatandaşlarımız da istek ve taleplerini direk bize iletme fırsatı yakalıyorlar. Çözümü konusunda vatandaşlarımıza yardımcı oluyoruz. Eğer bizim yapmamız gereken bir durumsa ekiplerimizi buralara yönlendiriyoruz. Eğer bizim sorumluluğumuzu aşıyorsa ilgili kurumlara bildirerek sorundan haberdar edip çözülmesine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Amacımız vatandaşlarımızın sorunlarına yardımcı olmaktır.' şeklinde konuştu.

Yunus Emre Mahallesi sakinleri Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan'a taleplerini ve şikayetlerini bildirip çözümü konusunda yardım istediler. Başkan Çelikcan'ın kendilerini ziyaret etmesinden dolayı memnun olduklarını belirten mahalle sakinleri yapılan hizmetler için Başkan Çelikcan'a teşekkür ettiler.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR