BAŞKAN ÇELİKCAN 'ADANA KAZANIRSA HERKES KAZANIR'

BAŞKAN ÇELİKCAN 'ADANA KAZANIRSA HERKES KAZANIR'

 

'HER ALANDA İŞBİRLİĞİ YAPMALIYIZ'

 

'YATIRIMCILARIMIZA KAPIMIZ SONUNA KADAR AÇIKTIR'

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Adana Müteahhitler Birliği'nin ziyaretinde yaptığı açıklamada çevre illerin yaptığı işbirliğinin Adana'da da gerçekleştirilmesi gerektiğini belirtti. Adana'mızın menfaatine olan bütün olaylarda iktidarı ve muhalefeti ile işbirliği içerisinde hareket edilmesini isteyen Başkan Çelikcan 'Adana'nın kısır çekişmelerle kaybedecek zamanı olmaması lazım.' dedi.

Adana'nın devlet yatırımlarından yeteri kadar nasibini aldığını ama işlerin daha hızlı ve çabuk işlemesi için Adanalılar olarak birlikte hareket edilmesi gerektiğini belirten Başkan Çelikcan ' Şehrimize gelecek olan yatırımlar bütün herkesin yaşam standartlarını olumlu yönde etkiler.  Bu yüzden gelecek olan yatırımlara herkesin destek olması gerekmektedir. Özellikle özel sektörün yapacağı yatırım Yüreğir'in ve Adana'nın daha çabuk gelişmesini sağlayacaktır. Bunun için bütün yatırımcılarımıza kapımız sonuna kadar açıktır. Yatırım yapacak olan işadamlarımıza bundan önce olduğu gibi bundan sonra da her türlü kolaylık sağlanacaktır.' dedi.

Adana Müteahhitler Birliği Başkanı Sedat Teoman Gürsesli Adana'da yeni bir dönemin başladığını belirterek 'Adana bundan önce kısır çekişmelerden çok şey kaybetti. Artık Adana'nın kaybedecek zamanı yok. Çevre illerimize baktığımızda herkes bir bütün olarak bulunduğu yerin gelişmesi için çaba harcıyor. Biz de Adanalılar olarak seçilmiş ve atanmış bütün yetkililerimizden birlikte hareket ederek Adana'mızın devlet yatırımlarından daha fazla faydalanmasını istiyoruz.

Adana'da seçilmişler ve atanmışlar yan yana gelip birlikte fotoğraf veriyor. Bu gelişmeler bizleri ve Adanalılar'ı mutlu ediyor. Biz bu dönemden çok ümitli olduğumuzu belirtmek istiyorum. Bu yeni dönemde kısır çekişmeleri bir yana bırakıp hizmet noktasında bir araya gelmeleri hepimizin menfaatine olacaktır.' şeklinde konuştu.

 

 

İLGİLİ FOTOGRAFLAR