BAŞKAN ÇELİKCAN TEŞEKKÜR GEZİLERİNİ DEVAM ETTİRİYOR

 

BAŞKAN ÇELİKCAN TEŞEKKÜR GEZİLERİNİ DEVAM ETTİRİYOR

 

'VATANDAŞIMIZIN HER ZAMAN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ'

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan her zaman vatandaşlarla iç içe olduklarını ve bundan sonra da  olmaya devam edeceklerini belirtti. Yüreğirli vatandaşların acısına ve sevincine ortak olduklarını belirten Başkan Çelikcan 'Hem hizmet edeceğiz, hem de vatandaşlarımızın yanında olacağız' dedi.

Şehit Erkut Akbay Mahallesi'nde esnafları ziyaret eden ve kahvehanelerde vatandaşlarla sohbet eden Başkan Çelikcan vatandaşların sorunlarını yerinde görme imkanına da buluyor.  Vatandaşlara teşekkür eden Başkan Çelikcan 'Biz Yüreğir de kimseye çamur atmadan yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatarak  seçim çalışmalarımızı sürdürdük. Sizler de yapılanları görüp bizlere destek oldunuz. Bu dönemde önceki dönemden daha iyi çalışarak, vatandaşlarımıza daha iyi hizmet etme gayreti içerisinde olacağız.

 

Yüreğir de geçen 5 yıl içerisinde çok güzel çalışmalar yaptık. Vatandaşlarımızın öncelikli isteği olan yol çalışmasında büyük işler yaptık. 5 yıl içerisinde geriye dönük 20 yıldan daha fazla yol çalışmasını bu dönemde gerçekleştirdik. Yüreğir'in yol sorununu büyük ölçüde çözmüş  bulunmaktayız. Eksik kalanları da bu dönemde çözeceğiz. Geriye kalan yerleri kısa zamanda çözerek Yüreğir'in yol sorununu bitireceğiz.' şeklinde konuştu.

Mahalle sakinleri yapılan hizmetler için Başkan Çelikcan'a teşekkür ettiler. Yüreğir kurulduğundan bu yana en fazla hizmeti bu dönemde gördüğünü belirten vatandaşlar çalışmaların devam etmesi temennisinde bulunarak Başkan Çelikcan'a başarılar dilediler.

 

İLGİLİ FOTOGRAFLAR