BAŞKAN ÇELİKCAN 'ÇAMUR SİYASETİYAPMIYORUZ ESER SİYASETİ YAPIYORUZ'

BAŞKAN ÇELİKCAN 'ÇAMUR SİYASETİ

YAPMIYORUZ ESER SİYASETİ YAPIYORUZ'

 

BAKAN ÇELİK 'BAŞKALARI EMİR VERİRDİ BİZ EMRİN OLUR DİYORUZ'

 

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Yavuzlar Mitinginde vatandaşlara hitap etti. Binlerce kişinin katıldığı toplantıda bir konuşma yapan Başkan Çelikcan 'Biz hizmetlerimizle vatandaşımızın karşısına çıkıyoruz. 11 yıldan bu yana hükümetimizin yaptığı reformların yanı sıra yerelde  yapılan icraatlar vatandaşlarımız  tarafından takdirle karşılanmaktadır. Biz icraat yaparız, başkaları ise çamur siyaseti yapar.Aramızdaki fark budur. Çok şükür vatandaşlarımız çamur siyaseti yapanları dikkate almamaktadır ve 30 Mart'ta yapılacak olan seçimlerde Yüreğir'i açık farkla kazanacağız ve hizmete kaldığımız yerden devam edeceğiz.' şeklinde konuştu.

 

Yüreğir'i aprondan çıkan uçağa benzeten Başkan Çelikcan '5 yılda yaptığımız çalışmalarla batmış bir belediyeyi ayağa kaldırdık. 20 yılda yapılan hizmetten daha fazla hizmeti 5 yılda gerçekleştirdik. Bir çok kamu ve özel yatırımların Yüreğir'e gelmesini sağladık. Adana'da bütün yatırımcıların dikkati Yüreğir'in üzerindedir. Yatırım yapmak için arayışlara girmektedir. Hükümetimizin de desteğini alarak önümüzdeki dönem Yüreğir adeta uçuşa geçip Adana'nın en gözde merkez ilçelerinden biri olacaktır.' diyerek önümüzdeki dönem Yüreğir de bir çok önemli projeyi hayata geçireceklerini belirtti.

 

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik iktidarları boyunca Türkiye'nin kanını emen bir çok odaklarla mücadele ettiklerini belirterek 'Atılan iftiralara cevap vermeye çok az kaldı.Vatandaşlarımız, Başbakanımız ve Genel  Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı her gittiği yerde coşkuyla karşılayıp bağrına basmaktadır.

 

Ülkemizde yasak olan bir çok şey bizim zamanımızda serbest bırakıldı.Ülkemiz daha özgür. İnsanlarımız kendi değerlerini istediği yaşıyor ve yaşatıyor. Bizden öncekiler vatandaşına emirler verip karşısında hazır ol vaziyette bekletiyordu. Biz ise vatandaşlarımızın isteklerini ve taleplerini emir olarak algılayıp 'Emriniz olur diyoruz.' Seçimlerde vereceğiniz oy Ülkemizin geleceğine vereceğiniz oydur.' şeklinde konuştu.

 

AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Bahadır Balcılar çok şanslı bir ilçe başkanı olduğunu belirterek 'Parti Genel Başkanları bizim kadar kalabalıkları bir araya toplayamıyor. Buda gösteriyor ki AK PArti yine gümbür gümbür geliyor.' diyerek mitinge katılan vatandaşlara teşekkür etti. Yavuzlar Mahallesinde yapılan mitinge Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik'in yanı sıra,Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Bahadır Balcılar, AK Parti İL Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Ay, Kadın Kolları Başkanı Emine Karaköse ve vatandaşlar katıldı.

 

İLGİLİ FOTOGRAFLAR