TAHSİLLİ MAHALLESİ'NDE MİTİNG GİBİ TOPLANTI

TAHSİLLİ MAHALLESİ'NDE MİTİNG GİBİ TOPLANTI

 

BAŞKAN ÇELİKCAN 'DAHA GÜZEL HİZMETLERİ HEP BERABER YAPACAĞIZ'

 

BAKAN ÇELİK 'EN AÇIK FARKLA KAZANACAĞIMIZ İLÇE YÜREĞİR'

 

Tahsilli Mahallesi'nde Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, AK Parti Adana Milletvekili Şükrü Erdinç, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni ve AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Bahadır Balcılar'ın katıldığı seçim bürosu açılışı mitinge dönüştü.

BAKAN ÇELİK ' YÜREĞİR DE AÇIK FARKLA KAZANACAĞIZ'

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik yapılacak olan seçimlerde Adana'da birinci partinin AK Parti olduğunu belirtti. Birilerinin anketleri tersten okuduklarını belirten Bakan Çelik  'Yaptırdığımız anketlere göre AK Parti Adana'da birinci partidir. Yüreğir'de ise açık farkla seçimi kazanıyoruz. Hafta sonu Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı en iyi şekilde ağırladık. Adana tarihinin en büyük mitingini gerçekleştirdik. Emeği geçen bütün teşkilatlarımıza ve siz değerli vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.' dedi.

30 Mart'ta yapılacak olan seçimlerde Türkiye'nin 2 partiye oy vereceğini belirten Bakan Çelik 'Biri yeni Türkiye’nin partisi, sizin partiniz olan AK Parti, diğeri ise cuntacıların ve darbecilerin partileridir.  Biz bugüne kadar sizin iradenizi kimseye teslim etmedik. Yapılacak olan seçimlerde Türkiye'mizin geleceğine oy vereceksiniz. Bugüne kadar verdiğiniz destek sayesinde ülkemiz hizmetlerde çağ atlamıştır. 30 Mart'ta AK Parti olarak sizlerle birlikte yine tarih yazacağız.' şeklinde konuştu.

BAŞKAN ÇELİKCAN : ' HİZMETLERİMİZE DEVAM EDECEĞİZ'

 

Toplantıda bir konuşma yapan Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan 5 yılda güzel çalışmalar yaptıklarını ilklere ve enlere imza attıklarını, bu çalışmaların devam edeceğini belirterek ' 20 yılda yapılandan daha fazla hizmeti biz 5 yılda gerçekleştirdik. Yüreğir de birçok ilkleri gerçekleştirdik. Çok önemli çalışmalarımız oldu. Ama Büyükşehir Belediyesi'nden yeterli desteği göremedik. Yüreğir yıllardan bu yana Büyükşehir Belediyesini yönetenler tarafından üvey evlat olarak görülüyor. Artık buna bir son vermemiz gerekmektedir. Bunun için Büyükşehir Belediye Başkanlığının da bizde olması çok önemlidir.' dedi.

ERDİNÇ TEŞEKKÜR ETTİ

 

AK Parti Adana Milletvekili Şükrü Erdinç Adana yapılan mitingde vatandaşların gösterdiği ilgi için teşekkür etti. Yapılan her seçimde Yüreğirli vatandaşların yüreğini ortaya koyduğunu belirten Erdinç 'Yapılacak olan seçimlerde Yüreğir’li yine tarih yazacaktır. Yüreğir de yaptığımız her toplantı miting gibi oluyor. Buda gösteriyor ki vatandaşımız istikrar sürsün istiyor. Bizler de gösterdiğiniz ilgiye layık olmak için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da var gücümüzle halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz.' şeklinde konuştu.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR