LEVENT ÇOK AMAÇLI MAHALLE EVİ AÇILDI

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan hizmetlerine yenilerini eklemeye devam ediyor. Yüreğir'de ilkleri gerçekleştiren Başkan Çelikcan 24. Taziye ve Çok Amaçlı Mahalle Evi'ni Levent Mahallesi'nde açtı. Açılışa AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, Yüreğir İlçe Başkanı Ahmet Çözer, Yüreğir Belediye Meclis Üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Açılış töreninde bir konuşma yapan Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan yapılan hizmetlerin vatandaşlara hayırlı olmasını temenni etti. Açılan çok amaçlı mahalle evinin mevlit, Kur'an kursu ve taziye evi olarak hizmet vereceğini söyleyerek ''Dost, akraba, komşu herkes acılı günlerde dostlarının yanında olmak istiyor. İnsanımız, mutlu günlerde sevinçleri olduğu gibi, acıları da paylaşmak istiyor. İlçemizin demografik yapısı bu güzel geleneğin devamı için önem arz ediyor. Yağmurda, çamurda halkımız bu tür ziyaretlerinde sıkıntılar yaşıyordu. Bu mekânlar, bu sıkıntıları giderdi.'' dedi.

Taziyelerin artık sokak aralarında değil Yüreğir'de hizmete açılan 24 adet çok amaçlı mahalle evlerinde yapılacağını söyleyerek ''Vatandaşımızın huzuru ve rahatı için çalışıyoruz" diye konuştu.

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan'ın sosyal ve kültürel belediyeciliğin en güzel örneklerini sergilediğini, yapılan tesisisin vatandaşlarımızın iyi ve kötü günlerinde birbirleriyle kaynaşmasına vesile olmasını temenni etti.

Millet olarak birlik ve beraberliğimizi devam ettirdiğimiz sürece bütün zorlukların üzerinden geleceğimizi belirten Yeni sözlerini şöyle sürdürdü ''Millet olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonra da hoş görüyü sevgiyi üst seviye tuttuğumuz sürece bütün oyunlar boşa çıkacaktır. 15 Temmuz hain darbe girişiminde 81 milyon vatandaşımız bir ve beraber olarak kendisine hizmet eden liderine ve ülkesine sahip çıkarak bütün oyunları boşa çıkarmıştır. Şimdi de ekonomik olarak üzerimize geliyorlar. Biz bir ve bütün olduğumuz sürece bütün oyunlar boşa çıkacaktır. Vatandaşlarımızın birliğini ve bütünlüğünü sağlayacak bu tesisleri sizlere kazandırdığı için Yüreğir Belediye Başkanımız Mahmut Çelikcan'a teşekkür ediyorum.'' dedi.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR