BAŞKAN ÇELİKCAN GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYOR

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Pazar Günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve
27.Dönem Milletvekilliği Genel Seçiminde AK Parti'nin tekrar iktidara gelmesi ve istikrarın sürmesi için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor.Bayram boyunca da çalışmalarını sürdüren Başkan Çelikcan Adana merkez, ilçelerde köylerde de çalışmalarına devam ediyor. En son AK Parti Sarıçam İlçe Başkanı Hasan Karaoğlu ile birlikte Deliçay, Çiçekli mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Çelikcan vatandaşlardan destek istedi.


TÜM HEMSERİLERİMİZE KATILIMLARI İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM

AK Parti iktidarı ile Türkiye'de yakalanan istikrar ortamının sürmesi ve çocuklarımızın geleceği için tecrübeli, bilgili, birikimli kadroların önümüzdeki seçimde görevde olması gerektiğini belirten Başkan Çelikcan ''Liderimiz 5 yıla yakın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı, 11 yıl Başbakanlık ve 4 yıl Cumhurbaşkanlığı yapmış milletine ve vatanına sevdalı devlet adamıdır.'' dedi. Adanalı vatandaşlara da İstasyon Meydanında yapılan mitinge gösterdiği ilgi ve alaka için teşekkür eden Başkan Çelikcan ''Çukurova'nın yiğit insanları liderimizi en iyi şekilde karşılayıp uğurladılar. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımıza ilk günkü gibi gösterdikleri ilgi ve alaka için İstasyon Meydanını dolduran tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum.'' şeklinde konuştu.

24 Haziran'da yapılacak olan seçimlerde Parti Teşkilatıyla organize bir şekilde çalışarak girilmedik kapı, sıkılmadık el bırakmadan çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten Başkan Çelikcan ''Seçim kararı alındığı ilk günden itibaren çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçemizde her gün ayrı bir mahallede düzenlenen sokak iftarlarıyla bir ay boyunca yaklaşık sadece iftar sofralarında 40 bin vatandaşımızla bir araya geldik. Ramazan sevincini, coşkusunu vatandaşlarımızla birlikte yaşadık. İftardan sonra ev ziyaretleri ve mahalle toplantılarıyla vatandaşlarımızdan destek istemeye devam ediyoruz.''şeklinde konuştu.

BİLGİ VE BİRİKİM ÖNEMLİ

Köylerde ve mahallelerde vatandaşlarımızın kapısını çalıp vatandaşlara 24 Haziran'ın önemini anlattıklarını belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ''AK Parti kadroları 16 yıllık bilgi ve birikimleri ile Türkiye'de çok güzel yenilikler yaptılar. Eski yönetim sistemiyle bunları yapan hükümetimiz yeni sistemle ve edindikleri tecrübe ile bunlardan daha fazlasını yapıp, yeni yeni projeleri hayata geçireceklerdir. Cumhurbaşkanımız ve genel başkanımıza bu seçimde de sahip çıkarak ülkemiz üzerinde oynanan oyunları hep birlikte boşa çıkarmalıyız.'' dedi.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR