ÇELİKCAN ''TÜRK TOPLUMU HER GİTTİĞİ YERE ADALET GÖTÜRMÜŞTÜR''

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan 20. Dönem Milletvekili Şevki Yılmaz'ı Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezi'nde vatandaşlarla buluşturdu. Sosyal ve kültürel belediyeciliğe büyük önem verdiklerini, konusunda uzman bir çok insanı Yüreğir'de ağırlamaktan ve vatandaşlarla buluşturmaktan mutlu olduklarını belirten Başkan Çelikcan ''Türkiye hem bölgesel hem de küresel bir güçtür. Osmanlı İmparatorluğu gittiği her yere adalet, huzur ve istikrar götürmüştür. Bu yüzden asırlar boyu dünyaya örnek olacak bir yönetim sergilemişlerdir. Yüreğir Belediyesi olarak Şevki Yılmaz hocamızı ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.'' dedi. Başkan Çelikcan Şevki Yılmaz'a program sonunda kültürevlerinde üretilen bir tablo hediye etti.

'Türkiye Geçilemez' adlı konferans veren 20 Dönem Milletvekili Şevki Yılmaz ''Türkiye bulunduğu konum itibariyle kilit taşıdır.Kabe'nin, Medine'nin ve Kudüs'ün sigortası İstanbul'dur. Biz Menderes'in Erbakan'ın değerini öldükten sonra daha iyi anladık. Liderlerimize ölmeden önce sahip çıkmamız lazım. 2019 seçimleri bizim için çok önemli. Siyonistler geminin kaptanlığını gerçek bir kaptanın yerine korsanların geçmesini istiyorlar. Biz buna izin vermeyelim. Kasımpaşalı liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'a sahip çıkalım. 2019 Yılı Dünya'ya Türkiye'yi kilit taşı olarak yerleştirme yılıdır.

AKLINI KİRAYA VEREN VATAN HAİNLERİ

Haçlılar bizi her zaman içimizden yıkmak istemişlerdir. Ama oynanan bu oyunlar bizi her zamankinden daha fazla birbirimize kenetlenmemizi sağlamıştır. En son olarak aklını kiraya veren FETÖ Örgütü Türk Milleti'nden büyük bir tokat yemiştir. Türk Halkı aklını kiraya veren FETÖ Terör Örgütü Mensuplarına ve arkasındaki iş birlikçilerine büyük bir tokat atmıştır. Bundan önce bizim çocuklar başardı diyenler, bu kez bizim çocuklar başaramadı demek zorunda kalmışlardır. Eğer bunlar darbe girişiminde başarılı olsalardı aklını kiraya veren veya birilerinin maşası olan Fetullah Gülen 'Mehdi' gibi Türkiye'ye girecek, kardeş kavgasını başlatacaklardı. Hain darbe girişiminden önce hazır bekletilen NATO Ordusu gelip ülkemizi işgal edeceklerdi. Çok şükür bu oyunların hepsi boşa çıktı. Biz Kürd'üyle,Türk'üyle, Alevi'siyle bir ve bütün olduğumuz sürece hiç bir güç bizi yıkamayacaktır.Türkiye geçilemez, aklı olan Türkiye ile birlikte hareket eder.

Türkiye'de bazı sözde özel eğitim kurumları vurdumduymaz, modasever, mağazinsever bir gençlik yetiştirmek istiyorlar. Bunlara karşı uyanık olmalıyız. Her şey Türkiye için demeliyiz. Vatan olmazsa hiç bir şey olmaz. Düşman geldiği zaman ne dil. ne din, ne ırk bakmaksızın herkesi mahveder. Vatanımızı hep birlikte korumak zorundayız.

Fatih Sultan Mehmet'in, Yavuz Sultan Selim'in Kanunu Sultan Süleyman'ın mezarı başında hiç turist göremezsiniz. Çünkü haçlılara en büyük darbeyi bu padişahlarımız vurmuştur. Kanuni Sultan Süleyman Kabe'yi yıkmak isteyen haçlı ordusunu bozguna uğratmıştır , Orada kale yaparak kabeyi 500 sene korumuştur.Türkler Kabe'nin ebabil kuşudur.'' dedi.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR