BAŞKAN ÇELİKCAN'DAN ADANASPOR'A DA 100 BİN LİRA PRİM

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Adana'nın 2 güzide spor kulüpleri olan Adana Demirspor ve Adanaspor'a sahip çıkılması gerektiğini belirtti. Adana Demirspor'dan sonra Adanaspor'a destek amacıyla geçtiğimiz günlerde Rize maçı galibiyet için verdiği sözün Samsun maçında geçerli olduğunu, Adanaspor'un, Samsunspor maçında galip gelmeleri halinde 100 bin lira prim sözünün geçerli olduğunu belirtti.

Adanademirspor'a söz verilen primin verildiğini belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ''Adana'nın 2 önemli takımı şu anda istenilen yerde değil. Adanalı olarak kulüplerimize destek olmak ve futbolcu kardeşlerimizi teşvik etmek amacıyla Adanademirspor primlerini takdim ettik. Sıra Adanaspor'da. Onlar da Samsunspor'u yenerek primi hak ederler. Amacımız Adanalı işadamlarımızın spora destek vermelerini sağlamaktır. Bu konuda imkanlarımız ölçüsünde destek oluyoruz. İmkanı olanlar da maddi manevi katkı koymalıdırlar.'' şeklinde konuştu.

Değişik branşlarda Adana'daki spor kulüplerinin başarılı olması halinde Adana'mızın tanıtımının daha iyi olacağını belirten Başkan Çelikcan '' Spor kulüplerinin başarılı olması için takımlara Adanalı vatandaşlarımız sahiplenip destek vermelidirler. Spor kulüplerimiz de başarılı olursa Yurt içinden ve yurt dışından bir çok insan Adana'mıza gelip burada ekonomiye katkı sağlarlar. Hem esnaflarımız kazanır, hem Adana kazanır'' dedi.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR