BAŞKAN ÇELİKCAN'DAN ADANASPOR'A DA 100 BİN LİRA PRİM

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Adana'nın 2 güzide spor kulüpleri olan Adana Demirspor ve Adanaspor'a sahip çıkılması gerektiğini belirtti. Adana Demirspor'dan sonra Adanaspor'a destek amacıyla Rizespor maçında galip gelmeleri halinde 100 bin lira prim vereceğini açıkladı.

Adana'nın sporda istenilen yerde olması için Adanalı vatandaşların spor kulüplerine destek vermesi gerektiğini belirten Başkan Çelikcan ''Adana her alanda olduğu gibi futbolda da söz sahibi olmalıdırlar. Mazisi başarılarla dolu olan her 2 futbol takımımız gözbebeğimizdir. Her iki futbol takımımızı da süper ligde görmek istiyoruz. Bunun için Adanalı bütün vatandaşlarımız her 2 takımımıza da ellerinden geldiği kadar sahip çıkmalıdırlar." dedi.

Adana Demirspor son haftalarda iyi futbol oynayarak başarılı sonuçlar aldı. Tehlike bölgesinden hızla yukarı çıkıyorlar. Oluşturulan bu güzel atmosferin devam etmesini temenni ediyorum. Söz verdiğimiz 100 bin lira primi Adana Demirspor kulübüne teslim ettik. Şimdi sıra Adanaspor'da. Cumartesi günü Rize'de saat 13.00'de yapılacak olan maçta galip gelirlerse 100 bin lira prim vereceğiz. Her 2 kulübümüze de hafta sonu yapacakları maçlar için başarılar diliyorum.'' şeklinde konuştu.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR