BAŞKAN ÇELİKCAN YAŞLILAR VE ÇOCUKLARLA BAYRAMLAŞTI

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan bayram sabahı huzurevinde kalan yaşlıları ve Sevgi Evleri’nde kalan çocukları ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan “Dünyada onları mutlu etmek kadar daha güzel bir duygu var mıdır?” dediği yaşlılar ve çocuklarla bayramlaştı. Fet Ahmet Gülşen Camii’nde kıldığı bayram namazının ardından vatandaşlarla bayramlaşan Başkan Çelikcan daha sonra Huzurevleri’nde kalan büyüklerimizle kahvaltıda buluştu. Çeşitli hediyelerle yaşlılarımızı sevindiren Başkan Çelikcan tek tek odaları gezerek sohbet etti, bayramlarını kutladı.

Başkan Çelikcan’ın bayram sabahı ikinci durağı Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu oldu. Eşi Mehtap Çelikcan’ın da eşlik ettiği ziyarette Başkan Çelikcan çocuklarla yakından ilgilendi, sürpriz hediyelerle bayram sevinçlerine ortak oldu.

Bayram ziyaretleri kapsamında Şırnak Şenoba’da meydana gelen helikopter kazasında şehit düşen kahramanlarımızdan Pilot Yüzbaşı Serhat Sığnak’ın Huzurevleri Mahallesi’nde ikamet eden ailesini de ziyaret eden Başkan Çelikcan gözü yaşlı ailenin acısına ortak oldu, sabırlar diledi. Trafik kazasında eşini kaybeden 5 çocuk annesi Mehtap Karaoğlan’ın evine de ziyarette bulunan Başkan Çelikcan çeşitli hediyelerle yetimleri sevindirdi, aile ile bayramlaştı.

Bayram paylaşmaktır diyen Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan “İnsan acıyı da sevinci de paylaşır. Bayrama büyüklerimizi ziyaret ederek başladık. Huzurevlerinde kalan yaşlılarımızla bayramlaştık onları bu bayram gününde yalnız bırakmadık. Farklı sebeplerden dolayı Sevgi Evleri’nde kalan yavrularımızla da buluştuk. Bayram onlarla daha güzel, daha anlamlı.” şeklinde konuştu

İLGİLİ FOTOGRAFLAR