BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda tüm İslam âleminin bayramını kutladı. Başkan Çelikcan “Bayramlar insanları kaynaştırıp bir araya getiren en güzel vesilelerdendir. Bayram güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, toplumsal birliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği, dostluk ve kardeşlik hislerinin güçlendiği günlerdir. Nihayetinde bayram bir sevinç ve neşe günüdür. O günde yardımlaşma ve kaynaşmanın en güzel örnekleri yaşanır.’ diyerek bayramın önemine değindi.

Ramazan Bayramı’nın huzur içinde geçmesini temenni eden Başkan Çelikcan “Bayramlarda küskünler barışmalı, yaşlılar ziyaret edilerek hayır duaları alınmalı ve çocukları da sevindirmeyi ihmal etmemeliyiz.

Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun.’diyerek Ramazan Bayramı’nın huzur ve neşe içerisinde geçmesini temenni etti.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR