ADANA'NIN EN BÜYÜK KÜLTÜR MERKEZİ AÇILIYOR

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Adanalı vatandaşları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Cuma günü saat 16.30 yapılacak olan toplu açılış örenine davet etti. Açılışı yapılacak olan yerler arasında Adana'nın en büyük kültür merkezi olan Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezi'nin de olacağını belirten Başkan Çelikcan "Kurucu liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan toplu açılışlara katılmak üzere Cuma günü saat 16.30'da İstasyon Meydanı'nda vatandaşlarımıza hitap edecektir. Bu anlamlı günde tüm vatandaşlarımızı Adana İstasyon Meydanı'na davet ediyorum." dedi.

AK Partinin kurulduğu günden bu yana liderine her zaman sahip çıktığını belirten Başkan Çelikcan "Cuma günü saat 16.30'da İstasyon Meydanı'nda yapılacak olan toplu açılış töreninde, vatandaşlarımız Cumhurbaşkanımızı büyük bir coşkuyla karşılayacaktır. Hizmete açacağı eserlerin Adanamıza ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum." diyerek bütün herkesi İstasyon Meydanı'nda yapılacak olan açılış törenine davet etti.

YÜREĞİR BELEDİYESİ'NDEN ADANA'NIN EN BÜYÜK KÜLTÜR MERKEZİ

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Yüreğir Belediyesi tarafından yaptırılan Adana'nın en büyüğü olan Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezi'ni de açacağını belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan "Adana’ya değer katan bir eser olan Yüreğir Kültür Merkezi 1000 kişilik konferans salonu ve 2 adet 200 kişilik çok amaçlı salondan oluşuyor. Yüreğir Kültür Merkezi Adana'da sosyal ve kültürel açıdan önemli bir eksikliği giderecektir. Bu eserimizin Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışının yapılacak olması bizim için de övünç kaynağıdır." şeklinde konuştu.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR