ÇOCUKLARIMIZIN VE ÜLKEMİZİN GELECEĞİ İÇİN"EVET" DİYORUZ

8 yıldan bu yana imam nikahı ile yaşayan ve 3 çocukları olan İlper-Sami Çiçek çifti hem resmi evliliğe, hem de 16 Nisan'da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Anayasa Değişikliği Paketi'ne evet dediler. Ailelerin mutluluğuna çiftin çocukları Çetin (7), Metin (6) ve Tekin (2) de tanıklık etti. Nikahı Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan kıyarken nikah şahitleri ise Başkan Çelikcan'ın eşi Mehtap Çelikcan ile AK Parti Yüreğir İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Yıldırım oldular.

NİKAHLARINI BAŞKAN ÇELİKCAN KIYDI


Yüreğir Özgür Mahallesi'nde yaşayan İlper ve Sami Çiçek çiftinin resmi nikahı olmadığını mahalle gezilerinde öğrenen Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan çiftin resmi nikahını kıyma sözü verdi. Evraklarını tamamlayarak Yüreğir Belediyesi Evlendirme Memurluğu'na başvuran çiftin nikahını da Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan kendisi kıydı.

REFERANDUMDA DA EVET DİYORUZ

Nikahları kıyılan çifte ömür boyu mutluluklar dileyen Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan çiftlerin hayali olan gelinlik ve damatlık isteğini de kırmadı. Onlara gelinlik ve damatlık aldı. Yanlarında, çocukları Çetin, Metin ve Tekin ile gelinlik ve damatlıklarıyla resmi nikaha kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Sami ve İlper Çiçek çifti 16 Nisan'da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Anayasa Değişikliği Paketi'ne de evet oyu vereceklerini dile getirerek boyunlarına evet atkısı taktılar.

Çifte ömür boyu mutluluklar dileyen Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan "Mahalle gezilerimiz sırasında bu çiftimizin durumunu öğrendim. Arkadaşlarımıza bu ailemizle ilgilenmelerini istedim. Arkadaşlarımız resmi işlemlerine yardımcı oldular ve nikahını kıydık. Allah hayırlı uğurlu etsin. Çiftimizin 16 Nisan'da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Anayasa Değişiklik Referandumuna evet demeleri bizleri mutlu etmiştir. Çocuklarımızın ve ülkemizin geleceği için önemli bir karar verdiler. Aileleri tebrik ediyorum." şeklinde konuştu.

MUTLULUĞA ÇOCUKLARI DA TANIKLIK ETTİ


Yüreğir Belediyesi Evlendirme Memurluğu'nda yapılan nikaha Sami-İlper Çiçek çiftinin çocukları Çetin, Metin ve Tekin de tanıklık ettiler. Çifte Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan kahve takımı hediye ederken Başkan Çelikcan'ın eşi Mehtap Çelikcan ise altın taktı.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR