BAŞKAN ÇELİKCAN TEKSTİL İŞÇİLERİYLE BULUŞTU

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Yüreğir'de faaliyet gösteren tekstil atölyelerinde çalışan işçilerle buluştu. Onlarla sohbet etti. Emekleriyle ekonomimize değer katan, üreten insanlara her zaman saygı duyduklarını belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan 16 Nisan'da yapılacak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Anayasa Değişiklik Paketinin oylanacağı referandumdan evet çıkmasıyla Türkiye'nin istikrara kavuşacağını belirtti.

AK Parti'nin iktidara geldiği günden bu yana Türkiye'nin istikrara kavuştuğunu belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan "İstikrar üreten bir sistem için 16 Nisan'da evet demeliyiz." şeklinde konuştu.

Özellikle genç yaştaki kardeşlerimizin ülkemizde devam eden istikrar sayesinde hiç bir zorluk yaşamadan yaşamlarını sürdüklerini belirterek "Ak Parti iktidarından önceki iktidarlarda vatandaşlarımız şeker, çay, yağ, ekmek, tüp kuyruklarında beklerlerdi. Bir kriz olduğu zaman vatandaşımızın cebinde bulunan paranın yarısı buhar olup uçardı. En bariz örnek ise yazarkasa krizidir. Dolar bir anda 2 katına çıktı. Vatandaşımızın elindeki para bir anda yarıya düştü. 3 kuruş için İMF'ye yalvarır olduk. Ülkemiz çok şükür bu krizli günleri AK Parti iktidarı ile bitirdi.

Ülkemizin daha hızlı karar alması, yatırımları daha hızlı yapması, istikrar için, darbelere karşı,oligarşik bürokrasiye ve milli iradeye müdahele etmek isteyenlere dur demek için 16 Nisan'da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Anayasa Değişiklik Paketi referandumuna evet demeliyiz." dedi.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR