İSTİKRAR VE HUZUR İÇİN EVET

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan mahalle mahalle gezerek hem Yüreğir Belediyesi çalışmalarını anlatıyor hem de vatandaşların istek ve taleplerini dinliyor. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini ve Anayasa Değişiklik Paketi'ni de açıklayarak vatandaşları bilgilendiriyor. Sivil toplum örgütleri ve vatandaşlarla görüşmelerini sürdüren Başkan Çelikcan her gün 5-6 tane kalabalık ev toplantısı düzenleyerek sistemin faydalarını Yüreğirlilere anlatıyor. Başkan Çelikcan hasta ve yaşlıları da ziyaret etmeyi ihmal etmiyor.

Yüreğir'de yaşayan hasta ve yaşlı vatandaşları da ziyaret eden Başkan Çelikcan onlara moral veriyor. Yaşlılarımızın geleceğimize ışık tutan birer deniz fenerleri olduğunu belirten Başkan Çelikcan " Türkiye'nin hangi şarlardan geçtiğini en iyi yaşlılarımız bilmektedirler. Yıllarca kuyrukta beklediler. Çok şükür o günler geride kaldı. O yüzden geçmişi çok iyi bilen yaşlılarımız 16 Nisan'da evet diyeceklerdir. Yaşlılarımız yılların verdiği birikimle saygıyı hak eden birer ulu çınarlardır. Onlara her zaman saygı göstermeliyiz" şeklinde konuştu. Hasta vatandaşların da en çok morale ihtiyacı olduğunu belirten Başkan Çelikcan "Acılar, dertler, sıkıntılar paylaşıldıkça azalır." dedi.

16 Nisan'da yapılacak olan referandumun kişi meselesi değil memleket meselesi olduğunu belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan "Cumhurbaşkanılığı Hükümet Sistemi Anayasa Paketi değişikliğinden "Evet" çıkmasıyla Türk Milleti'nin yarınlara daha güvenle bakacaktır. Siyasi krizler ortadan kalkacak, buna bağlı olarak ekonomik krizler de son bulacaktır. Bürokrasi hantallığı ortadan kaldırılıp, yatırımlar hızlanacaktır. Vesayet dönemi ortadan kalkacaktır. Türkiye her konuda daha hızlı karar alan ve uygulayan bir ülke olacaktır.

Vatandaşlarımızın 16 Nisan'da yapılacak referandum da evet demesiyle Türkiye'de yaşanacak bütün krizlerin önü kesilecektir.Türkiye ayaklarındaki bazı prangalardan kurtulacak hızla büyüyecektir." şeklinde konuştu.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR