SPOR TESİSİ, PARK VE TAZİYE EVİ BİRARADA

Yüreğir yeni tesislere kavuşmaya devam ediyor. İlçeye birçok kalıcı eser kazandıran Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Tanrıverdi Mahallesi’nde yapımı devam eden Spor Tesisi ve Park alanında incelemelerde bulundu. Başkan Çelikcan “Çalışmalar tamamlandığında Tanrıverdi Mahallemizin büyük bir eksikliği giderilmiş olacak.” dedi.


TANRIVERDİ MAHALLESİ GÜZELLEŞİYOR


Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’ın 7 yılda gerçekleştirdiği alt ve üst yapı yatırımları ile Yüreğir cazibe merkezi oldu. Vatandaşa ulaşan hizmetler konusunda mahalleler arası adalet dengesini gözeten Başkan Çelikcan her mahalleye mahalle sakinlerinin ihtiyacı doğrultusunda yatırımlar gerçekleştiriyor. Bu kapsamda Tanrıverdi Mahallesi’nde yapımı devam eden, içerisinde halı saha, basketbol sahası ve soyunma odasının bulunduğu Spor Tesisi ile park alanı, dinlenme alanı ve Taziye Evi’nin bulunduğu 5676 metrekare alanda incelemelerde bulunan Başkan Çelikcan’a AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Ahmet Çözer ile meclis üyeleri de eşlik etti. Yatırım sahasında denetimlerde bulunan ve görevlilerden çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Çelikcan çalışmaların tamamlandığında Tanrıverdi Mahallesi’nde büyük bir eksikliğin giderilmiş olacağını belirtti.

BAŞKAN ÇELİKCAN: “YÜREĞİR’İN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR”


Yüreğir'in yapılan yatırımlarla çehresinin değiştiğini, Adana'nın yeni gözdesi haline geldiğinin altını çizen Başkan Çelikcan "Yüreğir her geçen gün daha da büyüyor, gelişiyor, dönüşüyor. İlçemiz belediyemizin ve merkezi iradenin hayata geçirdiği yatırımlarla cazibe merkezi haline geldi. Tanrıverdi Mahallemizde yapılan bu yatırımlardan payına düşeni alıyor. Bu alanda inşası devam eden spor tesisimiz, parkımız ve taziye evimiz kısa zamanda tamamlanacak ve vatandaşlarımızın kullanımına sunulacak. Vatandaşlarımızdan isteğimiz bu güzel yatırımlara sahip çıkmaları ve onları korumaları." şeklinde konuştu.

Mahalle sakinleri ise yoğun bir ilgiyle karşıladıkları Başkan Çelikcan’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR