BAŞKAN ÇELİKCAN "YÜREĞİR SON SÜRAT DEĞİŞİYOR"

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Irmakbaşı Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Köy Evi’nde, samimi bir sohbet havasında gerçekleşen ziyarette vatandaşlar sorunlarını Başkan’a birebir anlatma imkanı buldu.
Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, vatandaşlarla bir araya gelmeye ve onların sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Karaahmetli Mahallesi'nde yaptığı taziye evi açılışının ardından Irmakbaşı Mahallesi'ni ziyaret eden Başkan Çelikcan, Yüreğir Belediyesi tarafından yapılan Köy Evi'nde mahallelilerle sohbet etti. AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Ahmet Çözer ve meclis üyelerinin de eşlik ettiği ziyarette sorunları dinleyen Başkan Çelikcan, Yüreğir'e yapılan yatırımlar hakkında bilgi verdi, mahalle sakinlerinin talepleri doğrultusunda ekipleri yönlendirdi.
YÜREĞİR'DE MAHALLEYE ÖZEL DOKUNUŞLAR
Yüreğir’in 7 yıl gibi kısa bir sürede yapılan çalışmalarla çehresinin değiştiğini, geliştiğini ve kentleşme yolunda sağlam adımlarla ilerlediğini dile getiren Başkan Çelikcan; “Bütün kente hizmet veren yatırımlarımızın yanında mahallelerimizde de kendi ihtiyacına göre içerisinde sosyal donatı alanlarını barındıran noktasal dokunuşlar yapıyoruz. Çocuklarımızı, gençlerimizi, yaşlılarımızı kısacası toplumumuzun bütün bireylerini düşünerek hareket ediyoruz. Belediyemizin kısıtlı imkanlarına rağmen yaptığımız çalışmalarımızın vatandaşlarımız tarafından takdirle karşılanması şevkimizi artırıyor. Yüreğir Adana’mızın ikinci büyük ilçesi. Devletimizin önemli kamu yatırımları ve belediyemizin azimli çalışmaları ile bir şehir yeniden doğuyor." şeklinde konuştu.
Mahalle sakinleri ise yoğun bir ilgiyle karşıladıkları Başkan Çelikcan’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR