BAŞKAN ÇELİKCAN'DAN AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE MALZEME YARDIMI

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Yüreğir’deki 13 amatör spor kulübüne malzeme yardımında bulundu. Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, sporu ve sporcuyu her zaman desteklediklerini belirterek spor ve sanatla yetişen genç neslin daha başarılı olacağını vurguladı.

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, rutin hale gelen her yıl olduğu gibi bu yılda amatör spor kulüplerine malzeme yardımında bulundu. Yüreğir Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlenen törene Başkan Çelikcan, TFF Adana Bölge Müdürü Akif Oflaz, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ali Gülleri, Adanaspor Altyapı Sorumlusu Eyüp Arın, Türk İş Adana Bölge Başkanı Edip Gülnar, TÜFAD Adana Şube Başkanı Mehmet Sümer ve kulüp temsilcileri katıldı. Törende yaptığı konuşmada sporun temelinin amatör sporlar olduğunu belirten Başkan Çelikcan amatör spor kulüplerine ve yöneticilerine teşekkür etti. Çocukların sokağın olumsuz koşullarından uzak kalması için bireysel veya takım sporlarından biriyle uğraşmasının çok önemli olduğunu belirten Başkan Çelikcan “Spor çocuklarımızın fiziki ve zihinsel gelişimlerinin yanı sıra kötü alışkanlıklardan uzaklaşması için de önemli bir aktivitedir. Sporu ve sporcumuzu imkânlarımız ölçüsünde her zaman destekliyoruz. Spor ve sanatla yetişen genç neslin daha başarılı olacağına inanıyoruz” dedi.

ÇELİKCAN: “SPORU VE SPORCUYU DESTEKLİYORUZ”

Başkan Çelikcan “Liglerin başlamasıyla amatör spor kulüplerimizin ayakta kalması ve liglerine en iyi şekilde devam etmeleri amacıyla yardımlarımızı sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ali Gülleri Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan'ın her zaman amatör spor kulüplerinin yanında olduğunu belirterek katkıları için teşekkür etti ve plaket verdi.

Törenin ardından Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan her kulüp için 20 çift futbol ayakkabısı, 20 çift tekmelik, 10 adet futbol topu, 1 takım maç forması, 20 adet tişört - şort ve 3 çift kaleci eldiveninden oluşan malzemeleri Anadolu 19 Mayısspor, Gençlerbirliği, Güneşlispor, Karşıyakaspor, Kazime Özlerspor, Kiremithanespor, Köprüspor, Seyhangücü, Yüreğir İdmanyurdu, Yüreğirspor, Adaletgücü, Yüreğir İşitme Engelliler Futbol ve Adana ASKF Karması kulüplerine dağıttı.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR