BAŞKAN ÇELİKCAN SÜPER LİG'TE ADANASPOR’A BAŞARILAR DİLEDİ

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Spor Toto Süper Lig’de sezona Bursaspor maçı ile başlayacak olan Adanaspor’a başarılar diledi.

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Spor Toto Süper Lig’in 2016-2017 sezonunun açılış maçında Cuma günü Bursaspor’u ağırlayacak olan Adanaspor’a başarılar diledi. Bu sezon Adana’yı süper ligde temsil edecek olan Adanaspor’un Teknik Direktör Engin İpekoğlu yönetiminde geçen yıl çok başarılı bir sezon geçirerek şampiyonluğu elde ettiğini söyleyen Başkan Mahmut Çelikcan takımın güçlenen kadrosuyla yüksek bir performansı bu sezonda devam ettirerip süper ligde üst sıralarda yer alacağına inancını dile getirdi.

Adanaspor’u Spor Toto Süper Lig’de izlemenin kente farklı bir heyecan getireceğinin altını çizen Başkan Çelikcan “Birlik ve beraberliğe çok ihtiyacımız olduğu bu günlerde bize farklı bir heyecan ve farklı bir gurur yaşatan Adanaspor’umuza Süper Lig’de başarılar diliyorum. Takımımızın bu sezonda benzer bir başarı yakalayacağına, puan cetvelinde üst sıralarda yer alacağına yürekten inanıyorum. Evimizde oynayacağımız ilk maçımızda Bursaspor karşısında kaplanlarımıza başarılar diliyorum.”şeklinde konuştu.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR