BAŞKAN MAHMUT ÇELİKCAN'DAN KINAMA VE BAŞ SAĞLIĞI MESAJI

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda meydana gelen terör saldırılarını kınayan bir açıklama yayınladı.

Başkan Mahmut Çelikcan’ın açıklaması şöyle;

"Tamamen sivillere yönelik olarak yapılan bu saldırılar hiç bir zaman birlik ve beraberliğimizi bozamayacaktır. Hainler ve bölücüler yüzyıllardır beraber yaşadığımız bu topraklarda aramıza nifak tohumları ekemeyecektir.  Terörün her türlüsünü ve terörden medet umanları da şiddetle kınıyorum. Komşu ülkelerle ilişkilerimizin normalleşmeye başladığı bir döneme gelmesi de çok düşündürücüdür.Herkesi derin üzüntüye boğan ve alçakça, kalleşçe yapılan terör saldırılarında şehit düşen vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına ise sabır ve başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum ' dedi.
Yapılan saldırı sonucunda terörün dili, dini, ırkı ve vicdanı olmadığının bir kez daha ortaya çıktığını belirten Başkan Çelikcan 'Tüm Türkiye'yi derinden üzen bu olaylar birlik ve beraberliğimize, ülkemizin huzuruna kast etmiş saldırıdırlar. Birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi daha da perçinleştirerek bunlara en güzel cevabı vermeliyiz. İnsanlıktan nasibini almamış eli kanlı terör örgütü ve onların arkasındaki piyonları şunu iyi bilsinler ki birlik ve beraberliğimizi hiç bir zaman bozamayacaklardır. "

İLGİLİ FOTOGRAFLAR