YÜREĞİR’DE EVLERİ ŞENLENDİREN SICAK BULUŞMA

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’ın eşi Mehtap Çelikcan, AK Parti Milletvekillerinin eşleri Sare Ünüvar, Remziye Erdinç ve partililerle birlikte ev ziyaretleri yaparak vatandaşlarla oruç açma mutluluğunu yaşıyor.

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’ın eşi Mehtap Çelikcan’ın öncülüğünde, AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar’ın eşi Sare Ünüvar, AK Parti Adana Milletvekili Av. Mehmet Şükrü Erdinç’in eşi Remziye Erdinç, Köprülü Mahallesi’nde görme engelli kardeşler ile öksüz çocukların aileleriyle birlikte iftar yaptı. Ziyarete, AK Parti Yüreğir Kadın Kolları Başkanı Emine Yıldırım ile Yüreğir Belediyesi Meclis Üyeleri Fatma Evcimik ve Aslı Yavuz da eşlik etti.

Mehtap Çelikcan ve milletvekili eşleri, ailelerle birlikte dualarla oruçlarını açtı. İftar sonrası, hoş sohbetler gerçekleştirildi. Paylaşma duygularının en üst seviyede yaşandığı ziyarette, vatandaşların sıkıntıları dinlendi, eksiklikleri giderildi.

Ramazan ayı vesilesi ile vatandaşlarımızla buluşarak sohbet etme fırsatı bulduklarını belirten Mehtap Çelikcan duygularını: “Bu ziyaretlerimiz vatandaşları çok memnun ediyor, biz de çok mutlu oluyoruz. Paylaşmanın, dostluğun, muhabbetin, misafirliğin bereketini birlikte yaşıyoruz.” şeklinde dile getirdi.

 

 

İLGİLİ FOTOGRAFLAR