BAŞKAN ÇELİKCAN ARAÇ FİLOSUNU GENİŞLETİYOR

YENİ ALINAN ARAÇLAR YÜREĞİR HALKININ HİZMETİNDE

Yüreğir Belediye Başkanı vatandaşlara daha iyi hizmet götürmek amacıyla araç parkını sürekli geliştiriyor. Göreve geldiği günden bu yana 100 den fazla iş makinesi ve hizmet aracı alarak Yüreğir halkının hizmetine sunan Başkan Çelikcan 5 damperli kamyon, 2 adet sulama tankeri, 1 adet özel dizayn edilmiş atölye bakım aracı, 2 adet asfalt bakım onarım aracını Yüreğir halkının hizmetine sundu.

Amaçlarının Yüreğir halkına daha iyi hizmet etmek olduğunu belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, yeni alınan araçların Yüreğir halkına hayırlı olmasını temenni etti. Başkan Çelikcan, alınan bu araçların uzun yıllar sorunsuz görev yapacağını belirterek 'Göreve geldiğimizden bu yana Yüreğir'in araç parkını sürekli geliştirdik. Mevcuttaki araçlarımız artık sıhhatli çalışmıyordu. Bunun için hem iş makinesi hem de binek araç filolarımızı yenileyerek hizmetlerimizi artık daha düzenli yapıyoruz.' şeklinde konuştu.

Eski araçların sağlıklı çalışmadığı için yapılan hizmetlerde aksamalar yaşandığını ve Büyükşehir yasasıyla hizmet alanının 10 kat arttığını belirten Başkan Çelikcan ' Belediyemizin bütün araç parkını yeniledik. Yüreğir Belediyesi olarak yapacağımız bütün hizmetleri kimseye bağımlı olmadan kendimiz yapabiliyoruz. Böylece işlerimiz daha düzenli ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına daha kısa bir zaman içerisinde cevap verebiliyoruz.  Aldığımız araçlar sayesinde bütün bölgelerimize ulaşabiliyoruz. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun.' diyerek alınan araçların Yüreğir halkının hizmetinde olduğunu söyledi.

 

İLGİLİ FOTOGRAFLAR