BAŞKAN ÇELİKCAN 'BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ BOZAMAYACAKLAR'

BAŞKAN ÇELİKCAN 'BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ BOZAMAYACAKLAR'

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Ankara'da askeri servis aracı ve Diyarbakır Bingöl Karayolu'nda askerlerin geçişi sırasında meydana gelen terör saldırılarını kınadı. Başkan Çelikcan yaptığı açıklamada ' Yapılan bu saldırılar hiç bir zaman birlik ve beraberliğimizi bozamayacaktır. Hainler ve bölücüler yüzyıllardır beraber yaşadığımız bu topraklarda aramıza nifak sokamayacaklardır. Terörün her türlüsünü ve terörden medet umanları da şiddetle kınıyorum.

Bizleri derin üzüntüye boğan ve alçakça, kalleşçe yapılan terör saldırılarında şehit düşen askerlerimize ve vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına ise sabır ve başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum ' dedi.

Terörün dili, dini, ırkı ve vicdanı olmadığını belirten Başkan Çelikcan 'Bu saldırılarda şehit düşen vatandaşlarımız ve askerlerimizin olması bizleri derin üzüntüye boğmuştur. Tüm Türkiye'yi derinden üzen bu olaylar birlik ve beraberliğimize, ülkemizin huzuruna kast edilmiş saldırıdırlar. Birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi daha da çok perçinleştirerek bunlara en güzel cevabı vermeliyiz. İnsanlıktan nasibini almamış eli kanlı terör örgütü ve onların arkasındaki piyonları şunu iyi bilsinler ki birlik ve beraberliğimizi hiç bir zaman bozamayacaklardır.' şeklinde konuştu.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR