‘YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN’

‘BİRLİK VE BERABERLİK İLE BÜTÜN ENGELLERİ AŞARIZ’

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan 2016 yılının ülkemize ve tün dünyaya huzur ve mutluluk getirmesini temenni etti.

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajda her yeni yılın, yeni umutları ve beklentileri de beraberinde getirdiğini belirterek; ‘Bizler de fert ve millet olarak 2016 yılına çeşitli beklentiler ve umutlarla girmekteyiz. Bunların en başında da ülkemizin kalkınması, refahı, huzuru, birliği ve dirliği gelmektedir. Diğer yandan dünyada ve özellikle ülkemizin de içinde bulunduğu bölgede yaşanan sorunların bir an önce çözüme kavuşturulup, bütün insanların barış ve huzur içerisinde yaşaması en büyük dileğimizdir.  

Yeni yılda, beklentilerimizin gerçekleşmesi bizleri mutlu eder ve geleceğe daha güvenle bakmamızı sağlar. Bu sebeple, umutlarımızın ve beklentilerimizin gerçekleşmesi ve her şeyden önce çocuklarımıza, bizden sonra gelecek nesillere; tüm sorunlarını gidermiş, her alanda kalkınmış, müreffeh ve uygar ülkeler seviyesini yakalamış, hatta daha da ileri gitmiş bir ülke bırakmak için canla başla çalışmalıyız.

Bugün içinde bulunduğumuz tarihi dönemeçte millet olarak bizlere düşen; iç barışımızı, birlik ve beraberliğimizi korumak ve bu ülkeye en iyi şekilde sahip çıkmaktır. Bu, anayasal vatandaşlık bağıyla Türkiye Cumhuriyeti'ne bağlı olan herkesin öncelikli görevi olmalıdır. Milletimize, devletimize, geleceğimize ve kendimize güven; bütün zorlukları aşmaya yetecektir.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde, tüm halkımızın ve değerli Yüreğirli hemşerilerimin yeni yılını içtenlikle kutluyor, sağlık, mutluluk, esenlik ve başarı dolu nice yıllar diliyorum.’ dedi.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR