ADANA'MIZ İÇİN ÖNEMLİ BİR GELİŞME

BAŞKAN ÇELİKCAN :'YENİ BİR DÖNEM, YENİ BİR HEYECAN'

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Başbakan Ahmet Davutoğlu Başkanlığında kurulan 64. Hükümette, Adana'dan Fatma Gül Demet Sarı'nın Çevre ve Şehircilik Bakanı olarak atanmasına çok mutlu olduklarını söyledi. Bunun yanı sıra Ömer Çelik'in AK Parti Genel Başkan Yardımcısı olması Adana'mızın güçlü bir şekilde temsil edilmesini sağlayacağını belirtti.

Türkiye'de AK Parti ile devam eden kalkınma hamlesinin 64. hükümetle süreceğini belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan 'Türkiye'de kalkınmanın ve istikrarın sembolü haline gelen AK Parti Hükümetimizin yeni kabinesinde yer alan Adana Milletvekilimiz Fatma Gül Demet Sarı'nın Çevre ve Şehircilik Bakanlığına getirilmiş olması, tecrübeli, bilgili, birikimli bir isim olan Ömer Çelik'in de AK Parti Genel Başkan Yardımcısı olması, Çukurova'da devam eden projelerimizde önemli bir misyon üstleneceklerdir. Bölgemizin kalkınması için çalışacaklardır, çaba göstereceklerdir.

Ülkemizin istikrarlı bir şekilde büyümesi, ekonomik istikrarın sürmesi ve kalkınma hamlesinin devam etmesi için ilk günkü heyecanla, Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu kaptanlığında 4 yıl süreyle görev alacak olan yeni bakanlar kurulumuzun ülkemize milletimize hayırlı hizmetlere devam edeceğine inancımız tamdır. Bunun yanı sıra kendisi de mimar olması nedeniyle, sektörün içinde olan ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığına yeni atanan Adana Milletvekilimiz Fatma Gül Demet Sarı'ya yeni görevinde başarılar diliyorum. Ülkemiz, Adana ve Yüreğir için ivme kazandıracak hamleler yapmasını temenni ediyorum. ' diyerek başarı diledi.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR