BAŞKAN ÇELİKCAN 'HALKIMIZ İSTİKRARI TERCİH ETTİ'

'HER GEÇEN GÜN YÜREĞİR'DE OYUMUZU ARTIRIYORUZ'

 Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan 1 Kasım seçimlerinin AK Parti'nin zaferi ile sonuçlandığını belirterek ' Vatandaşlarımız istikrarı ve güveni tercih ederek AK Parti'yi tekrar tek başına iktidar yapmıştır. Yüreğir'de ise partimizin oyu  yüzde 33 ten yüzde 43 çıkmıştır. Vatandaşlarımızın partimize gösterdiği ilgi için tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.' dedi.

 AK Partinin milletin partisi olduğunu ve kurulduğu günden bu yana tek amacının halka hizmet etmek olduğunu belirten Başkan Çelikcan 'Kurucu Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu ve yol arkadaşları AK Parti'nin kurulduğu günden bu yana tüm enerjilerini halka hizmet için harcamışlardır ve ilk günkü aşkla harcamaya devam etmektedirler. Türkiye AK Parti ile kalkınma hamlesini sürdürmüş yaptığı yenilikler ve akıllı dokunuşlarla vatandaşın hizmetkârı olduğunu, onların her zaman yanında olduğunu hissettirmiştir. Bunun neticesinde ise 4 kez üst üste tek başına iktidar olmayı başarmıştır. Gerek Türkiye'de gerekse Adana'mızda Cumhurbaşkanımıza ve Başbakanımıza küfredenlere, bununla kalmayıp terör ve blok siyaseti yapanlara da gerekli cevabı vermiştir.

AK Parti tek başına tekrar iktidara gelerek bir anlamda Türkiye'nin önüne çıkartılmak istenen engelleri aşmıştır. Milletin iradesine ipotek koymak isteyenler hak ettikleri dersi yine millettimiz sandıkta vermiştir. Milletimiz huzur, güven ve istikrar isteyerek bu yönde oy kullanmışlardır.' dedi.

 

YÜREĞİR OYUNU ARTIRDI.

 

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Yüreğirli vatandaşlara da ayrıca teşekkür ederek '7 Haziran seçimlerinde yüzde 33 olan oy oranımız 1 Kasım'da yüzde 43 çıkmıştır. Tüm Türkiye'de olduğu gibi Yüreğir'de de ciddi bir oy artışı yakalamıştır. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet etmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.' diyerek durmak yok yola devam dedi.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR