BAŞKAN ÇELİKCAN 'ÜLKEMİZİN GELECEĞİ İÇİN İSTİKRAR ŞART'

BAŞKAN ÇELİKCAN :'ÜLKEMİZİN GELECEĞİ İÇİN İSTİKRAR ŞART'

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ülkemizde devam eden istikrarın sürmesi için AK Parti'nin tek başına iktidar olması gerektiğini belirterek 'Gece gündüz demeden dünü ve bugünü vatandaşlarımıza anlatmaya çalışıyoruz.' dedi.

Başkan Çelikcan, Yumurtalık İlçe Başkanı Sami Karnas ile birlikte İlçeye bağlı Yeşilköy, Kaldırım, Zeynepli ve Haylazlı köylerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlardan 1 Kasım'da yapılacak olan seçimlerde AK Parti'ye destek istedi. Başkan Çelikcan AK Parti iktidarı ile Türkiye'nin huzuru ve güveni yakaladığını belirterek ' Vatandaşlarımız AK Parti döneminden önceki hükümetleri hatırlamalarını istiyoruz. Özellikle yeni yetişen nesiller bu dönemleri hiç yaşamadılar, bilmiyorlar. AK Parti kurulduğu günden bu yana ilk hedefi vatandaşa hizmet olmuştur. Doğumdan emekliliğe hayatın her alanında vatandaşlarımız için hizmet ve proje üretmeye devam etmektedir.' diyerek AK Parti'nin hizmet partisi olduğunu belirtti.

AK Parti'nin vatandaşların istek ve talepleri doğrultusunda hareket ettiğini ve bu yüzden 3 dönem tek başına iktidar olduğunu belirten Başkan Çelikcan 'AK Parti, vatandaşlarımızın kurduğu bir partidir. Yaptığı icraatlar her kesim tarafından takdir görmektedir. Artık çocuklarımız okula başladığında kitap derdine düşmüyor. Okulun açıldığı ilk gün kitapları sırasında hazır. Bütün vatandaşlarımız istediği sağlık kurumuna gidip tedavi olabiliyor. Cumhuriyet tarihinin en fazla yatırımı AK Parti döneminde oldu. Vatandaşlarımız refaha kavuştu. Artık uzun vadeli yatırım yapabilir oldular. Türkiye'ye her alanda bir güven gelmiştir. Amacımız bu güven ve huzur ortamının devam etmesidir.' şeklinde konuştu.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR