BAŞKAN ÇELİKCAN MAHALLELERİ GEZDİ

BAŞKAN ÇELİKCAN :'İSTİKRAR İÇİN TEK BAŞINA İKTİDAR ŞART'

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan İlçeye bağlı Zağarlı, Gökçeli, Çağırkanlı, Gümüşyazı, Karaahmetli mahallelerini ziyaret edip vatandaşlarla sohbet etti. Başkan Çelikcan vatandaşların istek ve taleplerini dinlerken, istikrarın sürmesi ve ülkemizin geleceği için tek partili hükümetlerin her zaman başarılı olduğunu ve 1 Kasım'da yapılacak olan seçimlerde de Türkiye'yi çağ atlatan AK Parti iktidarının sürmesini istedi. Geziye belediye meclis üyeleri ve daire amirleri katıldılar.

MAHALLELERİMİZİN HEPSİNDE YOL ÇALIŞMASI YAPTIK

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan mahallerin tamamında geçen dönem asfalt çalışması yapıldığını belirterek 'Göreve geldiğim günden bu yana Yüreğir'in bütün mahallelerinde yol çalışması yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Yol ekiplerimiz şu anda bir kaç koldan çalışmalarını sürdürüyorlar. Yavuzlar, Köprüköyü ve Yunusoğlu Mahallerimizde asfalt kaplama, Camili ve Solaklı Mahallelerimizde sathi kaplama, Kiremithane Mahallerimizde asfalt yama ve kilit parke ekibimiz ise değişik mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor. Eskiden köy olan ancak bize bağlanan bütün mahallelerimizde de sathi kaplama çalışmasını devam ettireceğiz. Ekiplerimiz ASKİ'nin bozduğu ve altyapı çalışmasını tamamladığında bütün mahallelerimizde tekrar yol çalışması yapacağız.


Bunun yanı sıra çocuklarımız için bütün mahallelerimizde park ve oyun takımları kurma çalışmalarımız da devam ediyor.' diyerek imkânlar ölçüsünde bütün Yüreğirli vatandaşların istek ve taleplerinin karşılanacağını söyledi


HER ŞEYDEN ÖNEMLİSİ İSTİKRAR

Türkiye'nin AK Parti İktidarı ile istikrara kavuştuğunu belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan 'Türkiye AK Parti İktidarı ile siyasi, ekonomik, sosyal devlet ve yaşantımızın her alanında önemli bir istikrar ve güven ortamı yakaladı. Bunu bozmak isteyenler her türlü oyunlara başvuruyorlar. Bu oyunları boşa çıkarmak birlik ve bütünlüğümüzün devamı için 1 Kasım'da yapılacak olan seçimlerde halkımız AK Parti'yi tekrar tek başına iktidar yaparak bunlara en güzel cevabı sandık başında verecektir.' şeklinde konuştu.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR