BAŞKAN ÇELİKCAN AK PARTİ YÜREĞİR TEŞKİLATI İLE YEMEKTE BULUŞTU

BAŞKAN ÇELİKCAN AK PARTİ YÜREĞİR TEŞKİLATI İLE YEMEKTE BULUŞTU

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Ak Parti Yüreğir İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği yemekli istişare toplantısında ilçe teşkilatı ile bir araya geldi. Yemekte konuşan Başkan Çelikcan  'Haziran ayından bu yana yaşananları hepimiz görüyoruz. Türkiye'de istikrara, birliğe dirliğe her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Bunu da AK Parti'yi tek başına iktidar yaparak gerçekleştirebiliriz.' şeklinde konuştu.


Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan yaptığı konuşmada “Birliğimiz, beraberliğimiz daim olsun. Bir dava uğruna buradayız.1 Kasım bizim için çok önemli. Muhalefet üç günü, beş günü düşünemezken, biz 2023’ü, 2071’i hedef gösteren bir partiyiz. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Başbakanımızın öncülüğünde yeni bir zafere hazırlanıyoruz. Sizlere çok büyük görevler düşüyor. Bizde her zaman olduğumuz gibi teşkilatımızın yanındayız. Kamu yatırımları ilçemizin çehresini değiştirdi. Yine ilçe sınırlarımızda inşası devam eden dev sağlık kampusu yaklaşık 2 yıl sonra hizmete girecek. Bu hizmetler Yüreğirli için, Adanalı için istihdam olacak, iş, aş olacak. Çok çalışacağız zafer kutlayacağız. Yolumuz açık osun.”dedi.


İL BAŞKANI YENİ :'TÜRKİYE ARTIK İTİBARLI BİR ÜLKE'

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni yaptığı konuşmada ' Bizler aynı gemide, aynı rotada giden insanlarız. Rotamız aynı gemimiz aynı. Çok çalışmamız lazım. 13 yıldır iktidarız. Ak Parti’nin Genel Başkanı değişti ama rotası değişmedi. Bir şey daha değişmedi. Rakiplerimizin bize çelme atma sevdası da değişmedi. İçeride ve dışarıda pek çok rakibimiz var. Hastane kapılarında vatandaşların rehin kaldığını, halkın seçtiklerinin bir kağıt parçası, bir muhtıra ile iktidardan gittiğini, IMF kapılarında beklenen günleri unutmadık. Hamdolsun artık Türkiye bunları geride bıraktı. Artık IMF’ye borç verecek konumdayız. Şimdi ise kendi savaş gemisini, helikopterini, tankını, insansız hava aracını yapan güçlü ve itibarlı bir ülkeyiz. Sizlerin gayreti ve desteği ile bu noktalardayız. Bundan sonra da hizmetlerimiz devam edecektir.” şeklinde konuştu.

AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı  Av. Ahmet Çözer milli birlik ve beraberliğimizi bozmaya çalışanlara karşı dik durarak en güzel cevabın verileceğini belirtti.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR