BAŞKAN ÇELİKCAN "ÜLKEMİZİN GELECEĞİ İÇİN AK PARTİ"

BAŞKAN ÇELİKCAN :'AK PARTİ TÜRKİYE'DE İLKLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ'

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Karaisalı ve Karaisalı'nın köylerini gezip vatandaşlarla sohbet etti. Karaisalı AK Parti  İlçe Başkanı Ünal Işık, AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Av. Ahmet Çözer ile birlikte Kırıklı, Bekirli, Körüklü, Çatalan, Torunsolaklı, Eğlence ve Beydemir Mahallerini gezen Başkan Çelikcan vatandaşlardan destek istedi.

AK PARTİ İLE VATANDAŞLARIMIZIN YAŞAM ŞARTLARI İYİLEŞTİ

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Türkiye'nin AK Parti İktidarı ile birçok ilkleri gerçekleştirdiğini belirterek 'Türkiye AK Parti ile her alanda kalkınma hamlesi başlatmıştır. Kimsenin hayal bile edemediği kalkınma hamleleri hayata geçirilmiştir. Hayata geçirilen bu kalkınma hamleleri ile vatandaşlarımız her alanda rahatlamışlardır. Özellikle ekonomik alanda yapılan kalkınma hamleleri ile vatandaşlarımızın yaşam şartları iyileşmiştir. AK Parti Hükümetleri sayesinde vatandaşlarımız artık kendini daha güvende hissedip geleceğe yönelik uzun vadeli yatırımlar yapar haline gelmiştir. İstikrarı ve güven ortamının devam etmesi için 1 Kasım'da yapılacak olan seçimlerde AK Parti'nin tekrar tek başına iktidar olması şarttır.' şeklinde konuştu.

ÜLKEMİZİN GELECEĞİ İÇİN AK PARTİ

Ülkemizin kalkınması, istikrarın sürmesi, birlik ve bütünlüğümüz için AK Parti iktidarının şart olduğunu belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan 'Çevremizdeki bütün ülkelerde bir iç karışıklık var. Ülkemiz ise istikrarlı bir şekilde yoluna devam ediyor. Özellikle ülkemizi karıştırmak isteyen iç ve dış mihraklar her gün değişik bir oyun ortaya koymaya çalışıyorlar. Bunların tek amaçları Türkiye'yi karıştırmaktır. Eğer biz bir ve beraber olursak oynanan bütün oyunları boşa çıkartırız. Bunun için kırgınlıkları ve küskünlükleri bir tarafa koyup ülkemizin geleceği için AK Parti'yi tekrar tek başına iktidara getirmeliyiz.' dedi.

AK Parti Karaisalı İlçe Başkanı Ünal Işık bölgelerinde AK Parti'nin oylarını yükseltmek için gece gündüz çalıştıklarını söyledi. Vatandaşların AK Parti'den önceki hükümetleri bir hatırlamalarını istediklerini belirterek 'Ülkemizde bir belirsizlik vardı. İnsanlar yarın ne olacağını bilmiyorlardı. Türkiye enflasyon canavarına teslim olmuştu. Şimdi ise AK Parti ile Türkiye istikrarı ve güveni yakaladı. İnsanlarımız yarınlarına güvenle bakabilmektedir.'şeklinde konuştu.

AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Av. Ahmet Çözer kendisinin de Karaisalı doğumlu olduğunu belirterek 'Hemşerilerimizi bilgilendirmek ve aydınlatmak amacıyla kendilerini ziyarete geldik. Gösterdikleri ilgi için teşekkür ediyoruz.' dediler.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR