BAŞKAN ÇELİKCAN'DAN KÖYLERE KİLİT PARKE

BAŞKAN ÇELİKCAN :'TÜRKİYE'DE İSTİKRAR SÜRSÜN'

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Kaşlıca, Vayvaylı, Belören ve Akpınar Mahallelerini ziyaret edip vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşların istek taleplerini dinleyen Başkan Çelikcan yapılabilecek konularda ilgili birimlere talimat vererek vatandaşların taleplerinin yerine getirilmesi talimatını verdi. Geziye AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Av. Ahmet Çözer ve meclis üyeleri de katıldılar. Vatandaşlar Başkan Çelikcan'a gittiği her yerde büyük ilgi gösterirken yapılan çalışmalar için teşekkür ettiler.

KÖYLERE KİLİT PARKE

Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da vatandaşların yanına kadar gidip sorunları yerinde görmeye devam ettiklerini belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ' Görev yaptığımız süre içerisinde birinci önceliğimiz vatandaşlarımızın istek ve talepleridir. Çünkü, vatandaşlarımız bulundukları yerlerde sorunlarla uğraşan kendileridir. Köylerimizi ziyaret ederek sorunları hem yerinde görüyoruz, hem de vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını bizzat kendilerinden dinliyoruz. Bu yönüyle çok faydalı oluyor.

Ziyaret ettiğimiz köylerimizde gördüğümüz en önemli eksikliklerden biri daha önce İl Özel İdaresi tarafından sadece köy merkezleri kilitli parke yapılmıştı. Geri kalan yolları ise köylerimizin fiziki yapısı da göz önüne alınarak kilitli parke çalışması yapacağız. Bununla ilgili olarak ekiplerimiz tespitlerini yaptılar. Bu Mahallelerimizde kilitli parke çalışması başlayacaktır. Diğer köylerimizde stabilize ve asfalt çalışması devam etmektedir. Araç Parkuruna kattığımız 2 işi aynı anda yapabilen kombine sathi kaplama araçları köylerde yaptığımız çalışmalarımızı daha seri hale getirmiş durumda. Yüreğir'de yol alanında çok büyük çalışmalar yapıldı. Mahallelerimize yapacacıgımız kilitli parke çalışmaları şimdiden hayırlı olsun.' dedi.

İSTİKRAR SÜRSÜN

1 Kasımda yapılacak olan milletvekilliği seçimlerinde vatandaşlardan destek isteyen Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan 'Ülkemizdeki en iyi gelişmeler ve ekonomik kalkınmalar tek partili hükümetler döneminde yaşanmıştır. AK Parti tek başına iktidara geldiği günden bu yana Türkiye'de her alanda çok önemli olumlu gelişmeler yaşanmıştır.  İnsanlarımız refaha kavuşmuş, Türkiye çevresinde ve dünyada örnek alınan bir ülke haline gelmiş durumdadır. Bu istikrarın ve güvenin sürmesi için AK Parti'nin tekrar tek başına iktidara gelmesi gerekmektedir. Onun için, Türkiye'de huzurun ve güvenin sürmesi, yakalanan ekonomik istikrarın devam etmesi, her alanda elde edilen kazanımların korunması için AK Partiye ve AK Partili kadroların iktidar olması şarttır.' diyerek 1 Kasım'da yapılacak olan seçimlerde vatandaşlardan destek istedi.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR