BAŞKAN ÇELİKCAN’IN 10 NİSAN POLİS GÜNÜ MESAJI!

BAŞKAN ÇELİKCAN’IN 10 NİSAN POLİS GÜNÜ MESAJI!

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan 10 Nisan Polis Günü nedeniyle yayınladığı mesajında, polislerin çok kutsal bir görev ve mesleği icra ettiklerini söyledi.

Başkan Çelikcan, “10 Nisan Polis Teşkilatı kuruluşunun 170’inci yıl dönümü kutlu olsun. Polislerimiz çok zor ve önemli bir görevi icra ediyorlar. Her an her daim ülkemizde huzuru güvenliği sağlıyor, milletimizin birliği ve dirliği için cansiperane kutsal emek veriyorlar. Polis teşkilatımız milletimizin gözbebeğidir.” dedi.

Tüm polis teşkilatının 10 Nisan Polis Günü’nü kutlayan Başkan Çelikcan, “Tüm polislerimize kutsal görevlerinde başarılar diliyorum. Ülkenin güvenliğini sağlayan, vatandaşın huzuru için gece gündüz çalışan polisimiz diğer mesleklerden daha farklı ve fedakarlık gerektiren bir meslek ifa etmektedirler. Ülkenin her noktasında güvenliği ve huzuru temin etmek ayrı bir sorumluluk gerektirmektedir. Demokrasinin işlerliği, özgürlüklerin korunması ve adaletin tesisi de ancak istikrar ve huzur ortamının sürdürülmesiyle sağlanabilir. Bu vesile ile gözünü kırpmadan canını ortaya koyan polislerimizi bir kez daha kutluyorum.” şeklinde konuştu.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR