BAŞKAN ÇELİKCAN SEÇİM STARTINI VERDİ!

BAŞKAN ÇELİKCAN SEÇİM STARTINI VERDİ!

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Milletvekili aday listelerinin açıklanması ile birlikte seçim startını verdi. Yunus Emre Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Çelikcan, bütün adaylara başarı dileyerek barış ve huzur ortamında bir seçim süreci temennisinde bulundu.

 “BARIŞ VE HURUR İÇİNDE BİR SEÇİM OLSUN!”

7 Haziran’da yapılacak Milletvekilliği Genel Seçimleri için aday listelerinin açıklanmasının ardından Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan seçim startını verdi. Ak Parti Yüreğir İlçe Başkanı Ahmet Çözer, Ak Parti Yüreğir Belediyesi Meclis Üyeleri Necim Tantik ve Recep Kabaklı ile birlikte Yunus Emre Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Çelikcan bütün adaylara başarı dilediği konuşmasında barış içinde, huzurlu bir seçim süreci temennisinde bulundu.

 "HER SEÇİMDEN BAŞARIYLA ÇIKTIK"

Başkan Çelikcan, “Milletvekili aday listelerinin açıklanması ile birlikte iki ay sürecek seçim maratonumuz başladı. Öncelikle bütün adaylara hayırlı olsun diyorum. İnşallah huzur ve barış ortamında bir yarış olur. Etrafımızdaki ülkelere baktığımızda buna çok ihtiyacımız olduğu gayet açık ve net. Biz yine icraatlarımızı ve hedeflerimizi anlattığımız bir süreçle vatandaşın yanında olacağız. Aslında bizim seçim maratonumuz 30 Mart Yerel Seçimleri’nin ertesi günü başlamıştı zaten. Biz sadece seçim süreçlerinde değil hem hizmetlerimizle, hem ziyaretlerimizle her zaman vatandaşlarımızla iç içe olduk. Sorunları dinledik, çözüm yolunda adımlar attık. 2002’den bu yana hamdolsun her seçimden başarıyla çıktık, alnımız açık başımız dik. Aralıksız iktidardayız. 2023 hedeflerimiz doğrultusunda 7 Haziran’da yine büyük bir zafer kazanacağız.” şeklinde konuştu.

“SOSYAL KONUTLARA AĞIRLIK VERECEĞİZ!”

Vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Başkan Çelikcan devam eden çalışmaların yanı sıra bölgeye bir kapalı semt pazarı yapmayı planladıklarının müjdesini verdi. Bu dönem sosyal konutlara ağırlık vereceklerini belirten Başkan Çelikcan sosyal konut projesi ile ilgili yer tespiti ve zemin çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Mahalle sakinleri ise hem hizmetleri, hem de ziyareti için Başkan Çelikcan’a teşekkür ettiler.

 

İLGİLİ FOTOGRAFLAR