ASKİ KIRDIĞI YERLERİ YAPMALIDIR!

YÜREĞİR'DE YOL ÇALIŞMALARI KESİNTİSİZ SÜRÜYOR!

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan yol çalışmalarının kesintisiz devam ettiğini belirterek 'Yüreğir'de en fazla yol çalışması bizim dönemimizde gerçekleşti.'dedi. Yüreğir sınırlarının 10 kat büyümesine rağmen girilmedik mahalle bırakmadıklarını belirten Başkan Çelikcan yapılan yol çalışmalarının karayolları standardında olduğunu belirtti. Yüreğir'in 6 bin sokağının yüzde 90'ını tamamladıklarını belirten Başkan Çelikcan kalan sokakları da en kısa sürede tamamlayacaklarını söyledi.

Yüreğir'de bir kaç ekiple yol çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Başkan Çelikcan 'Ekiplerimiz şu anda Anadolu ve 19 Mahallelerimizde kaplama ve yama çalışması,  Yunusoğlu Mahallemizde yama ve yeni açılan imarlı yollarda stabilize ve temel yapım çalışmaları devam etmektedir. Hava şartlarının normalleşmesiyle asfalt çalışmalarımız hızlanarak devam edecektir.' şeklinde konuştu. Öte yandan mahalle sakinleri yapılan yol çalışmaları nedeniyle Başkan Çelikcan ve ekibine teşekkür ettiler.

ASKİ KIRDIĞI YERLERİ YAPMALIDIR!

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ASKİ'nin tamir için kırdığı yerleri yapmaması nedeniyle zor durumda kaldıklarını belirtti. Kırılan yerlerin kendilerinin görevi olmamasına rağmen yaya ve araç trafiğinin aksamaması ve vatandaşları mağdur etmemek için yapmak zorunda kaldıklarını söyledi.

Yüreğir'in kısıtlı imkânlarını en iyi şekilde kullanarak vatandaşlara hizmet ettiklerini belirten Başkan Çelikcan ' ASKİ'nin tamir ve bakım için kırdığı yerleri yapmaması nedeniyle hem vatandaşlarımız hem biz zor durumda kalıyoruz. Hem maddi olarak hem de çalışma programımız aksıyor. Bu yüzden ASKİ kendi kırdığı yerleri yaparsa bizim de çalışma programımızı aksatmazlar, hem de vatandaşlarımız mağdur olmazlar.' şeklinde konuştu.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR