AK GENÇLERDEN BAŞKAN ÇELİKCAN’A ZİYARET…

BAŞKAN ÇELİKCAN: “GELECEK GENÇLERİMİZİNDİR!”

Ak Parti Gençlik Kolları MYK Üyeleri Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’ı ziyaret etti. MYK Üyeleri’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çelikcan, “Gelecek gençlerimizindir.” dedi.

BAŞKAN ÇELİKCAN: “AHLAKLI, ETKİN, GİRİŞİMCİ GENÇLİK!”

Ak Parti Gençlik Kolları MYK Üyeleri Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’ı ziyaret etti. MYK Üyeleri’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çelikcan, "Gelecek Gençlerimizindir. Her alanda görev yaptıklarını görmek bizleri mutlu ediyor.” dedi. AK Parti’nin 25 olan milletvekili seçilme yaşının 18’e indirilmesini öngören Anayasa değişikliği teklifini TBMM Başkanlığı’na sunduğunu da hatırlatan Başkan Çelikcan, “Daha önce Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gündeme getirdiği gibi gençlerimizin ülkenin yönetiminde söz sahibi olması gerektiğini düşünüyorum. 2023 hedefleri yolunda milli ve manevi değerlerine bağlı, ahlâklı, etkin, girişimci, donanımlı, evrensel değerler ile kendi tarihinden aldığı değerleri harmanlamayı bilen bir gençlik ülkenin yönetiminde söz sahibi olmalı. Gençlerimize bu uğurda başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

 “ÜLKEMİZE HİZMET EDECEĞİZ…”

Başkan Çelikcan ile bir süre sohbet eden gençler ise “Sadece siyasi alanda değil, imkanlar el verdiği sürece ülkemize, şehrimize her alanda hizmet etmeye devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın sorunlarını, dertlerini ve ihtiyaçlarını yakından takip etmeye ve çözüm odaklı çalışmalar yapmaya gayret ediyoruz. Ülkemizin Ak gençleri olarak, siyasi ve sosyal alanda çok çalışıp bilinçli, bilgili ve donanımlı bir gençlik için mücadele vermeye devam edeceğiz" dediler.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR